Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 2 éve vagyunk együtt és 4 hónapja házasok. A gond csak azzal van, hogy szerintem még mindig érdekli az exe. Mit gondoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

A laptopján még mindig az exéről vannak képei, rólam egy sincs. Láttam egy olyan üzenetet is, amikor a Férjem az exének írta, hogy Angliából hozott neki szamóca lekvárt mert tudja hogy az a kedvence. Viccesnek tűnhet ez, de nekem nagyon rosszul esett. Volt amikor egy közös ismerősünk telefonszámát kértem el Tőle és tele volt az exével a híváslistája. Volt olyan is, hogy néztük a tv-t, csörgött a telefonja és nem akarta felvenni de mondtam hogy vegye fel!! Olyan kéjesen beszélt vele mint ha még most is együtt lennének. Meg számtalan olyan dolog van ami az exével kapcsolatos. És zavarnak. Nagyon

Pedig annak idején az exe hagyta ott a "nem vagyok boldog veled" című jelszóval. És párja is van akivel együtt lakik és állítólag megvannak.



2017. febr. 5. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mert szeretem!"


De ő téged nem.

2017. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ez így kellemetlen... szerintem beszélj vele. De nem sok értelme van így.. .
2017. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért mentél hozzá? Szép volt a lánykérés-esküvő dolog?

Ülj le vele beszélni hogy ezt mire véld most?! Illetve a csaj férjével is beszélj!

Pont azért teszi ezt mert a csaj hagyta ott amúgy. Ő a dobott fél, aki minden cérnaszálba kapaszkodik és jutalomfalat ha beszélhet vele! Neki még mindig fontos a csaj, különben ha szeretne tényleg letojná, a legboldogabb férfi lenne a világon.

Te is még szereted, 2 éve vagytok együtt, javában tart még a rózsaszín köd. Jelenleg 3an vagytok egy házasságban, te aki szeret egy férfit, aki szereti az exét... Velem nem lenne sokat, az első évfordulóig se...

2017. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!