Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik családos férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik családos férfiak és hosszabb ideje külföldön dolgoznak, valljátok be itt névtelenül! Tartotok kint szeretőt, barátnőt, jártok prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés

Vagy akár a másik oldal is érdekel, az otthon hagyott elmagányosodott nők oldaláról a téma. Meséljetek :)

Az én párom, megismerkedésünk előtt, szingli pasiként sokáig dolgozott Hollandiában és mesélte, hogy a magyar kollégái szinte mind eljárt k.urvázni, közbe meg az asszonyok itthon voltak és nevelték a gyerekeket.


2017. márc. 10. 15:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%

#20


Persze... mert csak nemi betegek lehetünk...gyenge próbálkozás...


De, majd pislogsz kicsi csillag mikor téged is megcsalnak :D


Hitegesd csak magad :D

2017. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
23%

Savanyú a szőlő #18?


Vagy csak még a naiv kislány korszakodban tartasz?

2017. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

Miért torkollik minden ilyen kérdés vitába?

Ááá...nem lehet csak egyszerűen elfogadni a másik hozzászólását? Miért jó ha belekötünk? Attól megváltozik vagy mi?

Na mindegy...


5 éve vagyok kint dolgozni. Az elején elég gyakran hazajárogattam, minden második hétvégén , és 25 nap szabimon. Úgy gondoltam nem lesz gond. Én magamról tudtam hogy kibírom, én nem csalok. Viszont azt gondoltam hogy a feleségem sem fog fèlremenni. Aztán szembesültem a dologgal hogy 2 év kintlét után szépen megcsalt. Ami durva volt hogy az is kiderült miután elkezdtem kint dolgozni szinte rögtön felregisztrált ismerkedős oldalakra, és javában chatelgetett pasikkal. Szóval ott nagyot csalódtam, és elég rosszul éreztem magam abban az időszakban. Elég durva melóm volt, kijöttem hogy a családnak meglegyen minden erre ezt kaptam... Így mivel ezek után elváltam , értelmetlen lett az egész kijövetelem ...

Ezt csak azért írtam le mert nem csak olyan létezik hogy a ferfiak csalják a párjukat. Nem minden férfi egyforma.

De nyilván ismerek itt kint olyanokat is , akik igen csalják a feleségüket, vagy barátnőjüket. Ugyanúgy tudok itt olyan nőt is aki aláfeküdt egy másik magyar kolléga alá, úgy hogy a párja is ugyanannál a cégnél dolgozik.

K.urvázás nem jellemző egyébként a környezetemben, talál magának ebben partnert úgyis aki olyan.

De minden pletykának van ugye alapja.

2017. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
25%

Én nő vagyok. Egyszer randiztam itt Magyarországon egy külföldi férfival, aki simán bevallotta egyből, hogy van felesége. Elmondta, hogy szereti a felségét, de ennek ellenére mindig voltak szeretői, úgy, hogy a nő nem tudta meg. Ja és asszem nekik is volt gyerekük.

Szerintem vannak párok, akiknél nincs kimondva, de tudják, hogy ezt másképp nem bírnák ki.

Aztán vannak olyanok, akik kibírják.

Illetve, ha a pár tagjai ebben eltérnek (egyik kibírná a másik nem), akkor nekik előbb-utóbb rámegy a kapcsolatuk.

Szóval szerintem ez párfüggő.

2017. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
Azért nem tudom a nők miért hiszik, hogy nem csalják őket mikor már nem szexelnek a párjukkal vagy csak néha néha? Elvárják ha nekik jó szex nélkül akkor a pasi is győzze le az egészséges vágyait és ne szexeljen, csak mert házas. Ja a pénzt vigye haza, nyaralni, kirándulni menjek segítsen otthon stb.,a látszat meglegyen, hogy normális a házasság.
2017. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!