Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha elvalas utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elvalas utan visszamegy a ferj a csaladjahoz lehet-e "ujra" jo/boldog a hazassaguk?

Figyelt kérdés

Volt ill.ismertek olyat aki volt mar hasonlo helyzetben?

Erdekel minden valasz!



2017. márc. 11. 23:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
9# a pasi egy vadbarom...Azért mert ki akart próbálni egy új puncit, szétbarmolta a házasságát. Gondolom a gyereket is megviselte a dolog. Aztán a nővel nem jön össze, de hiányzik neki a gyerek és most visszamenne....miért??? Hogy ha megint jön egy punci újra összetörje a gyerek szívét? Hányszor akarják még eljátszani hogy együtt vagyunk - nem vagyunk együtt-együtt vagyunk.....Menjen az ilyen a p.csába. Ha meg amúgy is egy kalap sz.ar volt akkor minek újrakezdeni???? Ha javítható lett volna akkor talán még a válás előtt kellett volna próbálkozni.
2017. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom kérdező, te vagy-e az egyik fél vagy mennyire vagy érintett a kérdésben, de a férj nézőpontját ismerjük a leírásból. Nos, legyünk kicsit empatikusak és nézzük az asszony nézőpontját. A férje megcsalta, otthagyta egy másik nőért ami nem jött össze, így most visszasírja magát "a gyerek miatt", mert hirtelen rájött, hogy szereti a gyereket. Nem akkor,amikor csalt, hanem amikor nem volt már nő aki mossa a szros gatyáját és főzzön rá. Összejönnek, mert a nő mégiscsak anya és a gyerek ugye.... szóval összejönnek és minden alkalommal amikor szexelnek a nő arra gondol, hogy ezt a pasi most egy másik nővel szeretné csinálni, nem vele. Sőt: egy másik nővel csinálta. Mindig amikor késik,arra gondol, istenem, megint csal valakivel? Annak a nőnek az élete tönkre fog menni. A férfinek kutya baja, van házicseléd ismét, meg ingyen szex is, legfeljebb többet nyaggatják otthon...de a nő élete már eddig is pokol volt és ezután méginkább az lesz, mert az újraegyesüléssel pontosan a reményt veszti el, hogy lehet még egyszer mással jobb élete.

Remény nélkül élni pedig egyenes út az elhízáshoz, deresszióhoz és ki tudja mihez. Ez a nő nem lesz boldog.

2017. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja velem is volt ilyen. Onnan kezdtük, hogy jó volt együtt, de aztán mi-minden romlott el, illetve kinek mi, amiből az elválás következett.

Nekünk sikerült, jobb is lett utána, mint valaha, és mint valaha gondoltam volna.

és kialakult az a bölcsesség is, hogy miként jelezzük bántás nélkül, ha nem jó felé halad valami.

Sok türelem és elszántság kellett hozzá.

2017. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Én84 ***** válasza:

Én is itt vagyok.

Fiatalok voltunk,én baromira láttam az Ő összes hibáját!Az enyémeket már nem annyira.

A pozitívumokat elvártam,az természetes volt.

Nem akartam az anyucija lenni és mindenben kioktatni,okoskodni.

Nem értékeltem.

A Te sztorid viszont eléggé más.

Ha Te vagy a nő,én nem békülnék.

Mi van,ha únra jön más?

2017. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Én vagyok az a nő akivel össze szeretett volna jönni. Miutan elvallt azt mondta hogy nem miattam vált el , de a hazassaga kozbe is akart volna oszejonni velem, ezert feltetelezem hogy ram is szamított volna.


En is kapcsolatban vagyok ill.voltam amikor ezt tortent es megjegyzem:nem csaltam meg a férjem, pedig akkor ,sőt már előtte is nagyon váltságos idő volt a hazassagunkban, teljesen elhanyagolt es nem bánt szepen velem a férjem.

Hosszú komplikált történet -mindaz ami akkor tortent, de a lényeg:

nem jöttünk ossze,

es az hogy mi tortent vele vagy kb.mi történhetett vele mindeddig azt a facebookjáról tudom, de pár hónapja már azt sem használja..


Még irnátok hasonló történeteket légyszi?


Azért szeretném hogy jobb rálátásom legyen .. es jobban rájöjjek mi miért történt..

Köszi

27N

2017. márc. 13. 21:28
 16/25 anonim ***** válasza:
68%

A 15-ös válaszod alapján, lefordítom a sztorit


Miattad szétment az asszonyától, családjától a pasi, de te közben visszakoztál.

Aztán totálisan sz@rrá ment az amúgy is ingatag házasságod és most megint szeretnéd ezt a pasit elrángatni a családjától, aki közben visszament hozzájuk.

Most azt szeretnéd velünk igazoltatni, hogy úgysem boldogok, tehát jogosan vennéd el a pasit.

Gratulálok!..... boááááá....

2017. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Valaszodra: Nem.

Sőt örülnék ha jól lenne .


Azon gondolkodtam hogy jól van-e vagy sem, hogy helyrejöhet-e vkinek a kapcsolata válás után ?!

Ezert erdekelt es érdekelnek más válaszok is.

Nyugodtan írjatok !

2017. márc. 13. 22:44
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#17

Ne foglalkozz már ezzel a szerencsétlen családdal kérdező!

Szakadj le a pasiról, bármi is motivál.

Van a saját életedben elég problémád, azokat rendezgesd!

És igen!

Lehet még jó a házasságuk, ha mindketten levonták a szükséges tanulságot, hogy mégiscsak együtt a legjobb.

És ha jó lesz a házasságuk, akkor nyilván boldogok is lesznek, csak te ne sertepertélj körülöttük!

2017. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

Ez rajtuk múlik, hogy a nő hajlandó-e visszafogadni ezek után, a férfi hajlandó-e dolgozni a házasságért.

Ha én lennék ez a feleség akit így elhagytak, elhajtanám melegebb éghajlatra! Nincs második dobás. Ha nincs ló, jó a szamár is elv ez... Nem sikerült egy jobb punci, akkor visszamegy a régihez mert ott legalább van és beléphet.. Az ilyen férfiak mindenkivel ezt teszik, te se lettél volna máshogy vele, jön jobb, megérzi a szagát és már viszi is a farka.

2017. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19%
Azért elég valószínű, hogy azért vitte a farka, mert otthon meg nem volt szex, csak a hiszti.
2017. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!