Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeeintetek gáz, ha amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeeintetek gáz, ha amikor anyukám és a tesóm meglátogat minket és a 2 hónapos kislányunkat egy hétvégére, hazaküldöm a férjemet a szüleihez?

Figyelt kérdés
A baba előtt is előfordult, hogy külön töltöttünk hétvégéket, illetve hétköznap is előfordult, hogy a szüleinél töltött 1-1 éjszakát. Ők is Budapesten élnek, tőlünk egy fél órára busszal. A barátnőm szerint ez a szitu gáz. Főleg, mert hallottam, hogy egy haverjának mondja a telefonban, hogy "kimenőt kapott". Kicsit elbizonytalanodtam.
2017. márc. 19. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, válás előtt gyakran előfordul. Ilyenkor felkészítik magukat a párok a külön-életre.
2017. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az önállóság híve vagyok, és nem bírom, amikor egy pár egybeolvad, ennek ellenére ezt nagyon gáznak találom.
2017. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

A "hazaküldöd" rész és a "minden alkalommal" a gáz. Egyébként ha esetenként úgy adódna, hogy pont akkor látogatja meg a szüleit, amikor a tieid jönnek, az nem feltétlenül lenne kellemetlen, de így elég necces. Oké, hogy nem vagytok összenőve, de így nem keltitek az összetartó és ragaszkodó család képét, az biztos.


Amúgy, ha ezt a jó szokásod sokáig megtartod, akkor gyakorlatilag addig, amíg a gyerek egyedül nem hagyható a házban felügyelet nélkül (olyan 10 éves koráig kb), sosem lesz lehetőségetek kettesben csinálni valamit, és ez viszont tényleg garantálja a házasságotok végét. Most még ugyan nem aktuális, de amikor már nem szoptatsz, simán elmehetnének ketten közös programra a férjeddel, amíg anyukád és tesód a picivel vannak, de ha te őt meg elküldöd az ő szüleihez, akkor ezt kb alapjaiban akadályozod meg.

2017. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudnék erre válaszolni, ha tudnám, hogy ennek mi az oka. Ha azért küldöd haza, mert kicsi a lakásotok, és anyukádék nem tudnak hol aludni, akkor érthető, ha este (és csak este, nem napközben) hazamegy a férjed. Ha azért küldöd haza, mert zavar titeket a jelenléte, akár téged, akár anyukádat, na az már gáz.
2017. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve az gáz, hogy a ferjed a szüleihez megy haza. Én akkor megyek haza, ha a saját, férjemmel és gyerekemmel közös otthonunkba megyek.

Az is gáz, hogy a férjed szó nélkül engedelmeskedik egy ilyen abszurd kérésnek. Meg úgy egyáltalán az egész. Nem sokáig lesztek egy család.

2017. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
magyarán szégyelled a férjedet a szüleid előtt?
2017. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nem férünk el ennyien a lakásunkban, de ő ilyenkor nem csak aludni ment a szüleihez, hanem az egész hétvégére... Amúgy jóban van a családommal, én is az övével, de tény, hogy a baba előtt volt, hogy 1-1 éjszakára hétköznap is a szüleinél aludt, illetve néha 1-1 hétvégét. Vannak dolgok újabban, amik megijesztenek. Pl.a múltkor elejtett egy olyan poént, hogy ha legközelebb megyünk a gyerekorvoshoz, szól neki, hogy írjon fel szteroidokat a gyereknek, hogy cipelje magának a babakocsit a lépcsőn, mert nagyon nehéz... Ő nagyon jót kacagott ezen, de valahogy én nem... Csak szerintem nem vicces ez???? És egy tanult, értelmes, intelligens emberről beszélünk...
2017. márc. 19. 13:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a házasság is szépen elindult a lejtőn...


"a múltkor elejtett egy olyan poént, hogy ha legközelebb megyünk a gyerekorvoshoz, szól neki, hogy írjon fel szteroidokat a gyereknek, hogy cipelje magának a babakocsit a lépcsőn, mert nagyon nehéz..."

Szerintem ez egyáltalán nem egy ijesztő poén... De ha már a humorérzék sem egyezik, akkor ott bajok vannak.

2017. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jaj, legyen már humorérzéked! Ez tényleg vicc. Én viszont #4-l értek egyet. Csak abban az esetben kérném, hogy aludjon a szüleidnél, ha nagyon szűkösen lennétek nálatok. Ha csak 3 fekhely van, és nem tudod a tesódat egy matracon se elhelyezni.

De napközben miért is nincs veletek? Téged nem zavar, hogy ő sem akar veletek lenni?

2017. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hazaküldöd? Vendégek miatt? Ő ott lakik, a vendég meg marad, ha elfér. Van lerakható, összehajtható matrac, kempingágy stb.

Igen, gáz, ha elküldöd.

2017. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!