Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazassag letezik szex nelkul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag letezik szex nelkul?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy ujabban abszolut nem erdekel a szex, es ha ram is jon ... az ichlet, akkor inkabb magannak elintezem gyorsan, es ennyi. Ami fura, mert a baratnom szep meg minden, de valahogy ugy nem kivanom, mert unalmas szerintem egy ido utan egy emberrel. Mar inkabb nyug, foleg nyaron a melegben.


Az a baj hogy lassan a 30 fele kozeledek, es jo lenne megallapodni stb... de igy nem mernek belekezdeni, mert erre szerintem nem lehet csaladot felepiteni, es ugy is felrekuras lenne a vege vagy felolem az unottsag es monotonitas miatt, vagy felole az elhanyagoltsag miatt... persze o bizton allitja hogy nem fontos meg stb... de ki tudja 5 ev mulva is ezt mondja e.



2017. márc. 19. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd el szerintem.
2017. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Itt az ideje a szakításnak!

Kihűlt a kapcsolat, ennyi!

2017. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Itt pont az a lenyeg, hogy jo vele lenni, marmint egyutt csinalni programokat meg hianyzik meg minden, ez az egyetlen dolog hibadzik, aminek szerintem indokolatlanul tul nagy dolgot tulajdonitanak az emberek...
2017. márc. 19. 14:54
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Önző és éretlen vagy. Erre nem lehet tartós kapcsolatot építeni. Ha nem változol, később se lesz jó kapcsolatod.
2017. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

"... jo vele lenni, marmint egyutt csinalni programokat meg hianyzik meg minden..."


Na ez a "barát" kategória.

A házasság nem (csak) erről szól.

Ott bizony dugni is kell és ezt az emberek szívesen csinálják!:)

2017. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
A szex nem egy emberről kell, hogy szóljon, hanem a szerelem, a szeretet kifejezése a másik iránt. Ha az örömszerzés csak feléd hat az önzés. A szexuális örömszerzés a partner irányába kell hogy hasson. Te pedig tőle kell, hogy örömet kielégülést kapj. Amíg magadnak elintézed addig miért is vagy valakivel??
2017. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem a megfelelő partnerrel vagy, hidd el ha azzal lennél nem bírnál magaddal és egész nap azt várnád, hogy döntsön le a lábadról!


Ne ugorj bele önként, dalolva a saját sírodba, keresd meg azt akivel nem nyűg az intimitás!

2017. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ugy is az lesz mindenkivel, mert engem rohadtul nem erdekel az egesz szex tema... poenbol idegenekkel 1-2 szer meg kalandos es izgalmas, de az osszes unalomba fulladna ugy is.


Na mindegy, akkor vegulis meg lett valaszolva a kerdesem

2017. márc. 19. 15:59
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért csak érdekel, ha kiírtad a kérdést. Egyébként mindig így érezted a barátnőddel kapcsolatban, vagy egy idő után untad meg?
2017. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jelenlegi párod engedd szabadon, legyetek csak barátok, mert neked úgyis arra kell.

Utána adj fel egy hirdetést, hogy

"Impotens férfi, frigid nőt keres házasság céljából"

Hidd el, ha találsz ilyet - és miért ne találnál - akkor hosszú és boldog életetek lesz!:)


(... mert ugye azzal te is tisztában vagy, hogy nagyon rövidesen már totálisan impotens leszel, hiszen már most is az vagy nagyrészt)

2017. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!