Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazassag letezik szex nelkul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag letezik szex nelkul?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy ujabban abszolut nem erdekel a szex, es ha ram is jon ... az ichlet, akkor inkabb magannak elintezem gyorsan, es ennyi. Ami fura, mert a baratnom szep meg minden, de valahogy ugy nem kivanom, mert unalmas szerintem egy ido utan egy emberrel. Mar inkabb nyug, foleg nyaron a melegben.


Az a baj hogy lassan a 30 fele kozeledek, es jo lenne megallapodni stb... de igy nem mernek belekezdeni, mert erre szerintem nem lehet csaladot felepiteni, es ugy is felrekuras lenne a vege vagy felolem az unottsag es monotonitas miatt, vagy felole az elhanyagoltsag miatt... persze o bizton allitja hogy nem fontos meg stb... de ki tudja 5 ev mulva is ezt mondja e.



2017. márc. 19. 14:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha egymással nincs sex, előbb utóbb valamelyikőtök máshol fogja megkapni mástól
2017. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
az aszexualitas es impotencia kozott azert van kulonbseg... De vajon a szex valasztana el a baratsagot es a parkapcsolatot? hmmm
2017. márc. 19. 16:42
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Létezik és ha mindkét félnek megfelel, akkor működőképes is.
2017. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Csak átfutottam a válaszokat, van egy-két baromság, pl. az "önző vagy", meg az "impotens vagy/leszel"...

Az emberek valóban túl nagy jelentőséget tulajdonítanak a szexnek, ez van. De ez ne érdekeljen téged. Én is hallok olyat pl. itt is, hogy valaki napi, vagy napi min. 2 szex nélkül megőrül és a falat kaparja, szerintem ez ijesztő és beteges (az illető meg gondolom az én igényeimről vélekedne ugyanígy xD). Egyetlen dolog fontos ezzel kapcsolatban, az pedig a párod.

2017. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

En ugy latok egy jo kapcsolatot mint az idoseke. Nem csungenek egymason, nem nyaljak faljak egymast, de megis elvezik egymas tarsasagat, szeretik egymast, es amikor az egyikojuk meghal a masik egy eleten at hianyolja. Meg lehet nezni a mai kapcsolatokat, kurnak jobbra balra, kamuszerelem, de az egyik eszak masik del, es szakitas vagy valas lesz belole... Hat ennek sincs sok ertelme.


Amugy en is arra gondolok, hogy ez en vagyok, lehet O maskepp gondolja, es egy ido utan ezert kurna felre... ezzel tisztaban vagyok, meg se lepodnek, ezert nem tudom mit hoz a jovo...

2017. márc. 19. 18:32
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha igazi szerelmet érzel valaki irànt az nem múlik el, és sosem lesz unalmas. Boldog hàzassàg nincs kielégítő szex nélkül.
2017. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen ez a mély barátság Kérdező amit leírtál, de nem szerelem. Szeretet az igen. Ha szerelmes lennél egy picit is ki nem bírnád szex nélkül. Ha nincs egészségügyi, psizchés háttere a dolognak, akkor majd ha egyszer szerelmes leszel és megérted, hogy igen naponta 2 x is simán lehet szerelemből még évek után is szeretkezni és még másnap is ugyan úgy kívánod.
2017. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
ez hulyeseg, a szerelem elmulik 1 2 ev alatt, kemiailag bizonyitott
2017. márc. 20. 15:22
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem menj el orvoshoz, lehet szervi oka is, pszichés oka is, de ez így nagyon nem normális. Az látszik, hogy szerelmes még nem voltál, mai világban nagyon fiatalnak is számítasz, gondolom kevés partnered is volt, de attól még ez nagyon nem normális, hogy így állsz a szexhez.
2017. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Keress egy aszexuális lányt, aztán kész. Nincs ezzel semmi gond, egy haverom is aszexuális, senkinek semmi baja vele.
2017. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!