Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú kapcsolatban élő nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élő nők! Kívántatok már meg mást?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit szóltatok volna, ha a férjetek adott volna egy kis szabadságot és randizhattatok volna azzal a férfival?
2017. ápr. 5. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen, kívántam meg mást, de csak gondolatban.

Annyira gondolatban, hogy az illető még csak nem is sejtette.

Nem a férjem engedélye, vagy nem engedélye miatt nem lett semmi a dologból, hanem az eskü miatt, amit tettem.

Én így gondolkodom erről.

2017. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Persze, szerintem álszentség azt mondani, hogy ez valakivel nem fordulhat elő. De soha nem adtam semmi jelét az adott személynek, hogy miféle álmaim voltak róla. Nekem egy kapcsolat nem működik félrelépésekkel, túl maradi vagyok ebben.

25L

2017. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Persze, nem vagyok se frigid, se leszbikus. Sok kívánatos férfival futsz össze 10+ év alatt.


Ha a férjem ad egy kis szabadságot, akkor elhajtom a búsba. Ilyet az tesz, aki már nem szeret, és annyiba néz, hogy vidáman körbekínál. Még az, aki cserébe szintén szeretne egy kis szabadságot, és már megvan a jelölt a randira.

Égig érő cirkusz lenne belőle.

2017. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Csatlakozom a harmadik válaszolóhoz.

Szerintem aki azt állítja, hogy soha nem fordul vele elő ilyesmi, akkor az vagy egy ritka kivétel, vagy hazudik :)

Előfordult egyszer-kétszer velem is, viszont rendelkezem önismerettel és tudom a különbséget a szexuális vágy és a valós érzelmek között. Eszembe se jutott bármit cselekedni, gyorsan helyreraktam magamban és továbbléptem.

Ha erre a férjem azt reagálná, hogy akkor menjek nyugodtan, azt egyáltalán nem díjaznám.

2017. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Soha.

5 éve járunk.


Ez könnyű miért. Nekem ő a legszexibb.

És nem fogok száraz kenyeret enni, amikor otthon van a steak :D

22/L

2017. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
En nem teszek sorrendet az emberek kozott, hogyha valaki bejon (jelen esetben a parom), akkor mindenki mas csak kevesbe vonzobb lehet nala. Igen, tartok neha en is vonzonak masokat, nem elek olyan hosszu kapcsolatban, de ha mondjuk 10 eve elnenk egyutt es azt mondana, lehetek massal, akkor elso korben nem hinnem el, hogy nem zavarja, szoval nem elnek a lehetoseggel. De egyebkent nem itelem el az ilyesmit, ha tenyleg arrol van szo, hogy a par mindket tagja ugy erzi, egy erzelemmentes szex nem erinti oket rosszul, es nem csak valamifele megalkuvas miatt mennek bele, nehogy elveszitsek a masikat.
2017. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi 7 éve vagyunk együtt, és nem kívántam meg mást. Ennek semmi köze az álszentséghez, egyszerűen őt szeretem, vele vagyok boldog, és mindent megtaláltam benne amit valaha egy társban kerestem, emiatt aztán nem kell más. Nála nincs vonzóbb számomra. Ezért aztán arról sem fantáziálok, hogy másokkal szexelek-tehát arról, hogy megcsalom. Ahol ilyesmi van, ott valami hiányzik a kapcsolatból.


Ha a férjem olyat mondana, hogy randizhatok mással, akkor számomra az azt jelenti, hogy már nem szeret, nem érdeklem, tehát nem maradnék vele tovább. Számunkra a párkapcsolat és a házasság 2 emberről szól, róla és rólam, rólunk. Nincs harmadik, negyedik, sokadik fél.

2017. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Igen, nem is egyszer és nem is egy embert, de eltemettem ezeket a dolgokat magamban.

Nem csalom meg a párom és ezt fordítva is elvárom, pontosan tudja.

2017. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Persze. Bármennyire is vonzott egy férfi szexuálisan soha nem csalnám meg a férjemet
2017. ápr. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kell kis szabadsag! Vagy-vagy.

Csak igaz szerelem .

Ha a ferjem szabadsagot ad akkor tudom mire szamitsak. Magabol indul ki. Hat legyen szabi! En szeretem a 100%os szabadsagot.


Ha szeret es envagyok a leglegvonzóbb akkor ugyse kivan mast!!

Ha pedig nem ? Hat akkor mindkettőnknek jobb ha kulon folytatjuk.

Kényszerből senkise legyen velem!! Csak ha én vagyok neki a legjobb!


7eve hazas.28evesN.

2017. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!