Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú kapcsolatban élő nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élő nők! Kívántatok már meg mást?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit szóltatok volna, ha a férjetek adott volna egy kis szabadságot és randizhattatok volna azzal a férfival?
2017. ápr. 5. 17:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
36%
Igen, férfiként 15 éves kapcsolatban élek és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kivántam mégmeg más nőt. De soha többé nem tudnék tükörbe nézni, ha megcsalnám bármikor is. Nekem ő ettől sokkal többet jelent.
2017. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem más, ha tetszik valaki és más megkívánni (na abban már van egy csomó fantáziálás is).

Ha valaki tetszik az normális dolog. De megkívánni én csak úgy tudnék valakit, ha érzelem is kötne hozzá. Na ez még nem fordult elő, és remélem nem is fog. Én nem tudnék érzelmi kötés nélkül szexelni vkvel.

2017. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!