Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek megy a ferfi discoba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek megy a ferfi discoba? Van mas oka is a csajozason kivül?

Figyelt kérdés
Ferfiak, ti milyen szandekkal mentek diszkoba ha van valakitek, netan mar hazasok vagytok...lehetseges itt sima semmilyen rossz szandeku dologra gondolni, azon kivül, hogy csajokat nezni es tancolni velük?

2017. ápr. 26. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Bár én nő vagyok, és lehet, hogy meglepő lesz, de én táncolni megyek... és az általam ismert családos férfiak is. Van, aki a párjával, van, aki barátokkal. Mondjuk nem járok sűrűn, de ha mégis, akkor egyértelműen a tánc kedvéért.
2017. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Jol bebaszni a haverokkal.

Vagy esetleg, mert a baratai oda akarnak menni, o meg nem akar unnepronto lenni

18L

Utoirat: ha berugnak, az nem egyenlo azzal, hogy hulyeseget csinal es nem tud uralkodni magan

2017. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és én is tánc, nevetés és barátok kedvéért, ha van párom, és ő nem tud valamiért jönni.
2017. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt.De a tanc az azt jelenti, hogy a nös ferfiak is siman tancolnak idegenekkel?Egymashoz surlodva?
2017. ápr. 26. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én az éjszakában dolgozom, egy discoban vagyok pultos. Kicsi városban élek, látásból is, de lehet tudni, hogy ki - kicsoda, házas ember vagy sem. Viszont aki már oda jár, rendszeresen, akár minden hétvégén, ő róla lehet tudni, hogy romokban a házassága. Azt gondolom, hogy a férfi vagy nő azért megy buliba, hogy flörtölgessen. Aki rendezett családban él, nyilván ők is szórakoztatnak, ki kapcsolódhatnak, egyszer - egyszer, de aki minden hétvégéjét a discoban tölti elgondolkodtató, hogy miért nem otthon alszik. Én is, testvérem is, sok barátom, akik házasságban élnek, egyáltalán nem jelennek meg a szórakozóhelyen. Ők a párjukkal mennek kikapcsolódni. A hajnalok közeledtével pedig látjuk ki - kivel távozik...
2017. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Én semmilyen szándékkal nem megyek diszkóba, mert utálom azt a ratyi szar zenét, ami ott megy.

Koncertekre járok, rock klubokba, motoros találkozókra, fesztiválokra, meg kocsmázni.

És a szándékom csupán annyi, hogy jól érezzem magam; hallgassam a zenét, billiárdozzak, darts-ozzak, csocsózzak, pofázzak, sörözzek a haverokkal. Ha épp szingli vagyok, és akad egy jó csaj, akivel bejövünk egymásnak, akkor az csak egy kellemes pluszt ad az estéhez, de nem fő cél.

Ha foglalt vagyok, akkor meg egyáltalán nem foglalkozok a muffokkal.

2017. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lazy Lover ***** válasza:
90%
én pl zenét keverni! de egyértelmű hogy csajozni akarnak vagy csak bulizni
2017. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha egy pár vagyunk, be is ba$zna, ha nèlkülem menne.
2017. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Az én pasim egyetem alatt sokat ment discoba, mert a barátainak a disco volt a buli. Én nem szeretem a discot, csak a koncerteket, kocsmákat.. igy nagyon ritkán mentem vele.

Be is baxott volna ha idegen lányokkal táncolt volna, pláne összesimúlva... nem lettünk volna sokáig együtt.

Körbeállnak a barátaival és úgy táncolnak csoportban.

2017. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!