Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szigoru vagyok ha nem engedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szigoru vagyok ha nem engedem a parom discoba jarni? Nagyon vonzo, feltuno egyeniseg! Ti elengednetek?

Figyelt kérdés
Elfogadja amit kerek, en nem akarok menni, de korlatozni sem akarom.feltem, ramsznak a pasik es a gondolattol is rosszul vagyok
2016. jan. 16. 16:45
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Igazából attól hogy vonzó, attól még jobban tesztelve van a hűsége. Ha tényleg szeret nem lehet gond a bulikból. Én engedném.
2016. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb úgyis menni fog.
2016. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Hm,majd előbb-utóbb megunja a pofázásod és elmegy elfog qrvulni
2016. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is voltam csomószor diszkóban, rám is másztak a pasik, és leráztam mindet. A páromnak eszébe se jutna megmondani, hova mehetek és hova nem. Az senkit sem érdekel, hogy hány embernek tetszik meg, ha ő hűséges, akkor 0 és 100 udvarló mellett is az lesz. Ha nem bízol benne, akkor viszont megette a fene az egészet.


És nem mellesleg, ki vagy te, hogy megszabd, hova mehet és hova nem? Egy szuverén, önálló személyiségről beszélünk, nem a te szigorod vagy engedékenységed miatt lesz hozzád hűséges (vagy ha mégis, az elég baj).

2016. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
93%

Egyet jegyezz meg egy életre:

ha valaki meg akar csalni,az megtalàlja a mòdjàt,ha a nap 24 òràjàban a szoknyàja mellett ülsz. Ha valaki nem akar megcsalni, azt 6 lôval sem tudja elràngatni a Magassàgos Ùristen sem!

Amugy tudod kinek szabnàd meg,hova menjen....

Jò vicc.

2016. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Missi_Key ***** válasza:
83%

most az apja vagy vagy a párja? :D mi az hogy nem engeded?

ha nem tetszik, menj vele...de azt is kérdezd meg előtte...tudod, nincs hozzád nőve...

2016. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban nincs olyan, hogy "elengedem" meg "nem engedem el". Ha önbizalomhiányos vagy, vagy kicsi a kukid, és ez frusztrál, keress fel szakembert.

Egyébként a legjobb úton jársz, hogy a csaj megelégelje a rinyálásodat. Jogosan.

2016. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 RRR ***** válasza:
100%

ha meg akar csalni,akkor megteszi

el hát,de vele meg érte is mennék

2016. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
Hány éves? És te?
2016. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedni? Mázli hogy nem hagy ott. A kutyának szoktak engedni dolgokat. Egy kapcsolatban ilyen primitivizmus elfogadhatatlan.
2016. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!