Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok ti szeretnétek magatokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretnétek magatoknak egy papucs férjet?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 17:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Köszi de nem. Van egy férjem, aki igazi férfi. Nem kell olyan aki csak annak csúfolja magát. Egyenrangúak vagyunk.
2017. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy rettenetes hazassag után egy narcisztikus erőszakos emberrel, igen, es nem azért hogy elvégezte a házimunkát, hanem hogy ne terrorizálja ki belőlem a lelkem...

Azt vettem eszre, hogy azok a házasságok működnek, ahol a férj feleség felállás olyan, mint a kérdezőnél... Főleg ott, ahol mar gyerek is van....

2017. máj. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
*elvégezze
2017. máj. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%
#22, én is ugyanígy jártam... Nárcisztikus, egoisra férj, lelki terror. A környezetemben azt látom, hogy azok a házasságok működnek jól, ahol a férj az átlagosnál kedvesebb, figyelmesebb, "hajlékonyabb", nevezhetjük akárhogy őket, de nem papucsnak, az olyan megalázó. Ők igazán jó lelkű, önzetlen, empatikus, jó férjek. Sajnos sok nő kihasználja az ilyen típusú férfiakat, pedig nagyon meg kell becsülni őket. Kevés van belőlük...
2017. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
22es vagyok ismét. 24essel teljesen egyetértek.
2017. máj. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 zolo ***** válasza:
Szerintem az a kapcsolat működik jól ahol mind a kettő ember egyforma és nincs főnök. Attól még egy pasi nem lesz papucs, hogy besegít a házimunkába. Viszont nem csak ő csinálja egyedül. Az sem papucs aki a felesége kedvébe próbál járni. Az viszont már papucs akinek nincs önálló gondolata és mindenben a felesége véleményét kéri ki. Semmit nem tud egyedül csinálni. Egy pasi nem attól lesz igazi férfi, hogy parancsolgat az asszonynak és mindenben kötekedik vele.
2017. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A domináns macsó szexre jó, de nem szeretném vele leélni az életem.


Ma Magyarországon, amelyik nő nem akar egy házi rabszolga lenni, annak irányítania kell valamennyire. A férfiainkat arra nevelték, hogy nem kell mosogatniuk vagy vécét pucolni, hogy a gyereknek az anyja mellett a helye, stb. Pedig ugyanúgy dolgozó emberek vagyunk, kivagyunk mint a sz*r meló után, utálunk a délutáni tömegben bevásárolni, és ugyanúgy össze kell szedni a türelmünket, hogy leüljünk a gyerek mellé valamit segíteni/szórakoztatni.

Csakhogy minket munkára neveltek, arra, hogy meglássuk, ha mocskos a padló, vagy érezzük, ha büdösödik a mosatlan a mosogatóban, és forog a gyomrunk egy retkes-büdös buditól. Sajnos a férfiaink annyival megdobják az elvégzendő feladatainkat, hogy örökké lehetne bosszankodni, hogy basszus, miért nem söpröd le a morzsát magad után az asztalról, vagy nem látod, hogy széthordtad a sarat a lakásban?! Hogy muszáj kikövetelni hogy a férfi is kivegye a részét, mert magától nem tenné meg.

Szörnyű dolog, de amit az anyósaink el...tak, következetes munkával kell kijavítanunk.

Vannak, akik nem teszik meg, elvárják a kiszolgálást, hát tudod... nem leszek senkinek a cselédje. Úgy kell nekem az olyan férfi, mint halnak a bicikli.

Ezért szeretjük az olyan férfit, aki hajlandó alkalmazkodni, részt vállalni a munkából. A parancsolgatás meg lehet gyengéd kérlelés is, de pár év után lehet, hogy te is megunnád az örökös cukiskodó kuncsorgást, hogy a másik ne tegye nehezebbé az életed.

Ez a papucs dolog férfi találmány, a beképzelt, a feleségüknek kedvezni képtelen ökrök találták ki.

2017. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Helló!


Szerintem vannak ideális esetek, és van az Élet.

Valóban az az ideális, ha a párok mindenben konszenzusra tudnak jutni nézeteltérés esetén, de ez a különböző genom, habitus, neveltetés, ... nem szokott így lenni. Ekkor valakinek a véleménye mögé be kell állnia a másiknak, hiszen ha dönteni kell valamiben, akkor ott döntésnek kell szülessen. Mert vannak döntések, amelyek nem halogathatóak: Menjünk-e ma színházba vagy inkább meccsre, mit csináljunk hét végén, a gyereket elengedjük-e egy ottalvós buliba vagy nem, ...

A legtöbb probléma a gyereknevelés környékén szokott előjönni, de a legrosszabb, ha a gyerek előtt veszekednek a szülők, a közös álláspontjuk kialakításán.

Gyakorlati véleményem, hogy a családon belüli szabályokat inkább a nő véleménye határozza meg, a családon kívülieket pedig inkább a férfi - ha esetleg nem értenének egyet.

üdv.

2017. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!