Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek papucs vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs vagyok?

Figyelt kérdés

Mosogatok, porszívózok, mosok, teregetek, rendet rakok, bevásárlok - ezeket szinte mindig én csinálom. Mivel értek hozzá, megjavítom a műszaki jellegű dolgokat itthon. A feleségem főz, de ehhez ragaszkodik is, mert szereti csinálni. A kerttel ő foglalkozik, mert ez a hobbija, de a füvet már én nyirom le.

Majdnem minden nap megmaszírozom, gyakran dísznövényboltba viszem, hogy vásárolhasson magának vmit.

Jelenleg ő nem dolgozik, csak az én keresetemből élünk. Postára, bankba, stb. én megyek.

Ez túlzás? Vagy ez a normális, és mindenki ilyen?


2015. ápr. 11. 07:40
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ja, 40 éves ffi vagyok, és nem vagyunk friss házasok, ha ez számít.
2015. ápr. 11. 07:41
 2/43 anonim ***** válasza:
22%

Igen. Ez màr papucssàg ;)

Ő miért nem csinàl semmit?

Te pedig szerintem ehhez màr hozzàszoktattad szóval igényelni is fogja hogy csicska legyél , mert valljuk be őszintén az lettél!

Ez màr nem normàlis és (szerencsére) nem mindenki ilyen.

2015. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz kepest hogy otthon van haztartasbelikent, eleg keves dolgot intez el omaga. De ha igy mukodik a kapcsolat, oke
2015. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
73%
Az vagy. Ha a feleséged nem dolgozik, akkor vígan elvégezhetné a házimunkákat.
2015. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
21%
Sokan vannak így. És aztán ??
2015. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Andi80018 ***** válasza:
75%

Ne jó neki hallod, nem akar kölcsönadni? Mindennap járnék edzeni, f..asza tápkiegjeim lennének,még masszázsra se kéne költeni... :-D

Egyébként ha ez nem kamu kérdés, akkor DE, papucs vagy, viszont hát ha nektek így jó...

2015. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez így mindkettőtöknek jó, akkor nincs semmi gond ezzel. Ha neked ez nem tetszik így (mert ahogy látom, te végzel több munkát otthon is és házon kívül is), akkor meg beszéld meg a feleségeddel, hogy osszátok újra a feladatokat, mert soknak érzed azt, ami rád hárul.
2015. ápr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%
Akkor vagy papucs ha ezeket azért csinálod, mert jajj a kicsi feleségednek nehogy letörjön a körme. Ha viszont azért, mert szereted csinálni, akkor szerintem nem. Én is különös vonzalmat érzek a mosás, teregetés iránt (szeretem megtervezni, hogy fér el a legtöbb kimosott ruha a legjobban úgy a szárítón, hogy könnyen száradjanak), ezért mikor a házimunka elosztás itthon a téma ez sosincs említve, mert ezt amolyan hobbi szinten tartom számon.
2015. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
59%
Ideális férj vagy,több ilyen férfi kéne :)
2015. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
68%

szerintem ha jelenleg ő nem dolgozik, akkor illendő lenne neki pl elmosogatni miután megfőzött. vagy takarítani.

nem rád hagyni, munka után.

én nő vagyok, de nem tudnám elképzelni, hogy még elvárjam, hogy a férjem egész nap dolgozik, utána meg csinálja meg a házimunkát, miközben én otthon voltam végig.

az, hogy te mész a postára pl az normális szerintem, hiszen te vagy oda , valószínű neked útba is esik amikor mész haza.

szerintem nem vagy papucs. de ha én ezt csinálnám nő létemre, leégne az arcomról a bőr, hogy otthon ülök egész nap, de nem pakolok el magam után, hanem megvárom amíg hazajön a férjem a munkából.

nekem ez kicsit sok. a többivel szerintem nincs gond, mi is masszírozzuk egymást, kapok tőle virágokat(nem vágott) stb

2015. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!