Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most volt a hírekben, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt a hírekben, hogy a válság óta minden 2. házasság válással végződik, ált az anyagi okok miatt. Mindenki kössön házassági szerződést. Szerintetek ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Most a déli hírekben volt, gondolom az esti híradóban is lesz valami riport erről.

Külön kiemelték, hogy nagyon magas a válások száma.

Akik nyilatkoztak a témában, és egyéb közvéleménykutatások alapján, rengeteg válásnak az anyagi körülmények az okai, és a legtöbb a gyerekek születése után lép érvénybe, mert a kieső női fizetés miatt, életképtelen lesz a család.

A közvéleménykutatások szerint ált a nőkben merül fel a válás gondolata, még akkor is ha tudja hogy a tártásdíjból még rosszabb életük is lehet.

A többség ilyenkor anyaotthonba, vagy a szüleihez költözik vissza.

Ennyi volt a híradóban.

Ami személyes gondolatom a témához, hogy ezek a nők lehetnek akkor azok, akik általában társkeresőn ismerkednek, és nagyon a leendő partner anyagi helyzetére vannak ráállva, hogy nehogy még egyszer szorult anyagi helyzetbe kerüljenek?



2017. máj. 20. 12:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, nyilatkoztak válóperes szakemberek, akik minden esetben azt javasolták, ha nem akarja valaki hogy egy házasság csúfos anyagi kudarccal végződjön, csak házassági szerződés után vegye el a párját.


Elég szomorú, hogy ilyen tanácsokat adnak, és az igaz szerelem korszakának vége, de ebben a helyzetben mit tud tenni egy mai fiatal, aki most keresgél, és már ilyen hírekkel szembesül?

2017. máj. 20. 12:17
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Én biztos fogok kötni házassági szerződést. Képtelen vagyok akárkiben is megbízni...... Úgyis válás lesz a vége...
2017. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eddig se volt jó véleményem erről a mai ismerkedési szokásokról, de én is szerződést kötnék, ha erre kerülne a sor.

De inkább nem is házasodnék, éljen velem a nő ha akar, ha pedig vége, akkor visszaköltözik a saját lakásába, vagy a szüleihez.

2017. máj. 20. 12:24
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Ezért nincs értelme házasodnom...
2017. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

12.15-kor vége a déli híreknek? Ez melyik csatorna volt?


Teljesen logikus... A férj tartja el a családot, anyagi okoból válnak, és a nők gondolják úgy, hogy jobb lesz nekik gyerekestől egy anyaotthonban, gyes-ből tengődve.

Naná! Pont ilyen gold diggerekkel vannak tele az anyaotthonok. Nem ám olyan nőkkel, akinek a bántalmazó kapcsolatból ez az egyetlen menekülési út!


Ha legközelebb kamu kérdést akarsz kiírni, ne legyenek benne ekkora logikai buktatók.


Egyébként is: váláskor a nő marad a házban, kap gyerektartást, és mindenéből kiforgatja szegény férfit. Legalább is tegnapig ezt állítottátok.

Most akkor hogy is van ez?

2017. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Déli híradó még tartott, mikor a kérdést kiírtam, csak mikor lement a riport, akkor gondoltam, hogy megkérdezem, kinek mi a véleménye erről.
2017. máj. 20. 13:19
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Az a véleményem, hogy a riporter ezek szerint felkészületlen volt, tájékozatlan, és szégyen a csatornára nézve, hogy leadta ezt a "riportot".

De már kíváncsi lennék rá. Melyik volt ez a csatorna?

2017. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként érdekes, hogy a válóperes ügyvéd nem tudja, mi az a házassági szerződés, és mi lehet a tartalma...
2017. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
De tök mindegy, hogy házasok e vagy sem, mert a kapcsolatnak bármikor vége lehet. És egy hosszú távú kapcsolatban lehet, hogy már van egy vagy két gyerek is, meg ugyanúgy lehetnek közös kasszán. Ettől függetlenül én házasságpárti vagyok. Ennyi erővel legyünk szinglik, hiszen minden második kapcsolat szakítással végződik. Mert ugye azt ti sem gondoljátok, hogy a házasság intézménye okolható a kapcsolatok megromlásáért. Szerintem nem lehet leélni egy életet, hogy nem bízunk a parunkban, nem merünk közösen gyereket vállalni vagy venni egy lakást vagy akárcsak autót. Csak nagyon oda kell figyelni ha párt választunk.
2017. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Az a véleményem,hogy nem kell hónapok után,fél-ismeretlenekkel házasodni 20évesen,lila ködben. Erősen megdobja a statisztikát.
2017. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!