Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig várnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várnátok a párotokra, hogy "felkészüljön" a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
A férjemmel 7 év van közöttünk, és egyedül ez az egyetlen olyan különbség kettőnk között, ami mondhatni a korunkból ered. Az ő baráti társaságában már mindenkinek van legalább egy pici gyereke, és ő is nagyon vágyik már a saját babára, de én még nem érzem azt, hogy készen állnék. Csak most kezdődött el az életem, 24 éves vagyok, nemrég fejeztem be az egyetemet, most kezdtem dolgozni, lassanként beindul a karrier meg egyebek témája, lakásvásárlás meg hasonlók, és bár megbeszéltük, hogy jövő nyáron kezdjük el a próbálkozást, nem tudom, hogy addigra ez megváltozik-e. Mi van, ha jövő nyáron is azt érzem majd, hogy ez nekem korai, és még nem akarom? Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem szeretnék, mert én is milliószor elképzeltem, tervezgetem, vágyakozom, szóval akarok én is babát, csak nem most. Ti meddig várnátok a párotokra, mennyi lenne a türelmi időtök ilyen esetben?
2017. máj. 26. 08:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
És itt az élő példa, hogy miért nem jó ennyivel idősebb pasival összejönni. Te akartad, te választottad őt.
2017. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

1-es, mi az, hogy idősebb pasi? Szerinted egy férfi meddig nemzőképes? És egy nő?

És egy 20-on éves "férfi" szerinted mennyire képes eltartani egy munkanélküli nőt a gyerekével?

Hülyeségeket beszélsz!

2017. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szóval, ti mennyi ideig várnátok a gyerekvállalással, ha a feleségetek még nem érzi magát késznek, de amúgy még pár évig mindketten bőven benne vagytok a nemzőképes korhatárban?


Maradjunk akkor a kérdésnél tisztán. A rizsát felejtsük el, látom páraknak elvonja a figyelmét.

2017. máj. 26. 09:08
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
mondjuk házasság előtt kellett volna tisztázni és szépen szétmenni
2017. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon család centrikus vagyok, 31 évesen bőven szeretnék már babát. Nyilván tiszteletben tartanám, ha a párom még nem szeretne, mert hát azt nem lehet, hogy ráerőltetem, és nyilván mivel ő a feleségem várnak, de alig várnám, hogy ő is készen álljon rá. Egyébként jövő nyárig ez még simán változhat neked is. Lehet a barátnőid között vagy ismeretségben lesz pici, aztán meglátod, hogy milyen aranyosak, és te is szeretnél egyet. 25 évesen meg szerintem egyáltalán nem korai egy baba, de tényleg csak akkor, ha te is szeretnéd, és nem egy nyűgként éled meg, mert annak semmi értelme. Hajrá :) F
2017. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet erőltetni, és sok kapcsolat azért bomlik fel,mert a két fél nincs azonos nevezőn.

Mondjuk azzal számolhattál volna amikor megkérte a kezed, hogy tervei vannak és családban gondolkozik. Szerintem 1-2 év belefér, de sokkal több nem.

Az egyik nagyon jó barátom 4 év együttélés után elvette a barátnőjét kimondottan azért,mert ő úgy látta, hogy itt az ideje családot alapítani. Próbálkoztak majd 2 éven keresztül, nem sikerült teherbe esnie a Nőnek, voltak kivizsgáláson,de a párja nem tartotta be az orvos utasításait. Teljesen Vega étrenden élt(még halat sem evett), az orvos külön kiemelte, hogy ez az étrend nem hasznos ha teherbe akar esni, a vérképe is vacak volt.

Aztán a haver összetalálkozott a gimis szerelmével és lefeküdtek, és gyerek lett belőle, elsőre. Elvált, és feleségül vette a másik Nőt, és az is nagyon beszédes volt, hogy a volt párja nem is volt ezen különösebben kibukva, mert pontosan tudta hogy idővel szét mentek volna. Az Exe és mostani felsége egyébként ismerik egymást régebbről, szóval érdekes történet.

Most már 3 gyerekük van.

2017. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

#6 hu, ez elég durva story :D Élő példája annak, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni, ne ragaszkodjunk foggal-körömmel semmihez, mert lehet a következő ajtón vár ránk valami sokkal jobb.


Kérdező, ezt a pároddal kell megbeszélned. Mondd meg neki, hogy nem vagy biztos abban, hogy jövő nyáron szeretnél-e már babát, bár hidd el, ez a vélekedésed egyik pillanatról a másikra is megváltozhat. Ha a párod ezt megérti, akkor megérti, ha nem, akkor szétmentek.

2017. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Költőnő? ***** válasza:
77%
Sztem ez tipikusan nem az a téma, amit érdemes presszionálni, siettetni, ha nem áll rá készen az ember.
2017. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

25 évesen pont a legjobb korban leszel a gyerekvállaláshoz. Szerintem pont nem jó a babáknak, mikor anyu 35 évesen szül először.

De nyilván ha te nem akarod, akkor ne vállald be. Ezt valahogy meg kell majd beszélnetek. Ha szeret téged, akkor 2-3 év "késés" miatt nem fog más nőre cserélni.

2017. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
24 éves vagy? Akkor olyan 1-2 évet várnék maximum, hogy teherbe ess először.
2017. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!