Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig várnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várnátok a párotokra, hogy "felkészüljön" a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
A férjemmel 7 év van közöttünk, és egyedül ez az egyetlen olyan különbség kettőnk között, ami mondhatni a korunkból ered. Az ő baráti társaságában már mindenkinek van legalább egy pici gyereke, és ő is nagyon vágyik már a saját babára, de én még nem érzem azt, hogy készen állnék. Csak most kezdődött el az életem, 24 éves vagyok, nemrég fejeztem be az egyetemet, most kezdtem dolgozni, lassanként beindul a karrier meg egyebek témája, lakásvásárlás meg hasonlók, és bár megbeszéltük, hogy jövő nyáron kezdjük el a próbálkozást, nem tudom, hogy addigra ez megváltozik-e. Mi van, ha jövő nyáron is azt érzem majd, hogy ez nekem korai, és még nem akarom? Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem szeretnék, mert én is milliószor elképzeltem, tervezgetem, vágyakozom, szóval akarok én is babát, csak nem most. Ti meddig várnátok a párotokra, mennyi lenne a türelmi időtök ilyen esetben?
2017. máj. 26. 08:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért legyen meg a biztosítási jogviszony a gyedhez. Ha tudja, hogy akarsz gyereket és szereted, akkor még pár év belefér. Mondjuk 2-3.
2017. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt létszükséglet avagy mindenképp életcél a gyerek. Azt is elfogadtam volna könnyen ha a férjem egyàltalàn nem akar. Ezért nem hagytam volna el, annàl jobban szeretem. Elsősorban azért vagyunk együtt és hàzasodtunk össze mert szeretjük egymàst és együtt akarjuk leélni az életünket, nem kvàzi a szaporodàsért. Szerettünk volna egy gyereket, de nem sokkal az esküvőnk utàn kiderült hogy én meddő vagyok, soha nem lehet. Ezek utàn àtbeszéltük a dolgot. Az egyértelmű volt, hogy ezért nem fogunk elvàlni mert szeretjük egymàst. Abban is egyetértettünk, hogy se mesterséges beavatkozàsokat se örökbefogadàst nem akarunk. Szóval arra jutottunk hogy elfogadjuk ezt a dolgot. Vagy természetes úton vagy kettesben maradunk. Kb 2 éve a férjem is megvizsgàltatta magàt, kívàncsiak voltunk, és kiderült nàla is nagy gond van. Így méginkàbb berendezkedtünk arra hogy kettesben maradunk. Nem volt egy könnyű időszak, de együtt àtvészeltük. Élvezzük az előnyeit is Többek között...védekezni pl nem kell :)) 26 éves korom óta, amióta nàlam kiderült a dolog. 31/N


Egyébként ki akartuk élvezni kettesben az első éveket és eredetileg minimum 5 év hàzassàg utàn akartunk gyereket, 30 éves korom utàn.

2017. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
17-s jól megragadta a lényeget.
2017. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!