Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, akik nem akartak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem akartak házasodni, de meggondolták magukat, miért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy azok a férfiak, akik éveket töltöttek a párjuk mellett, de nem vették el feleségül, mert úgy voltak vele, hogy majd. Na szóval mi volt az amiért úgy éreztétek, hogy mostmár el akarom venni, amiért meggondoltátok magatokat?

2017. jún. 14. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Létezik ilyen?
2017. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos helyeken, mindig gond volt, ki intézheti, meghatalmazás és egyéb macerák végett.
2017. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül a Szex es New Yorkban lattam ilyet.
2017. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Általában


1.Leendő feleség rinyája

2.A férfi anyjának rinyája

3."Há' még mindég nem házasottatok meg?" kérdés megunása

4.Kényelmi okok, lásd előző válaszoló hivatalos ügyeit

5.Jön a pujáró

6.Jár érte valami fideszes segíjke

7.Dogmatikus gondolkodás bekapcsolása "merhá' az úgy természetes merhá' régen úgy vót merhá' a Gusztiék is házasottak" mélyproli hozzáállás

8.Épp 90%-os akció van a gyűrűre



Amúgy a vicces az, hogy a házasságnak csak hátrányai vannaak. Olyan nagyobb dolgoktól, mint a válással járó hadisarcok lefizetése, egészen addig a napi kényelmetlenségig amit a gyűrű viselése okoz. Borzasztó dolog ékszert viselni, én utálom, viszketek tőle, izzadok alatta stb.

2017. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, az lemaradt, hogy a valo eletben meg akkor, amikor emellett a no mellett megtalaljak az igazit. Akkor rogton hazasodnak.
2017. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom alapján inkább az a jellemző, hogy több évet lehúznak egy nő mellett, aki már nagyon várja a lánykérést, aztán lelépnek, összejönnek mással, akit rövid időn belül el is vesznek, aztán csinálnak gyereket.
2017. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha már állandóan cseszegetni kell valakit a lánykérés miatt, az rég rossz. De nem is értem miért kéne feltétlenül házasodni.
2017. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
8 éve vagyunk együtt és gyerek is van. Volt már, hogy szóba jött a házasság téma az évek alatt, de ő kitért előle, különböző kifogásokkal, hogy kevés rá a pénz és stb. Ha mások kérdezték nem akart egyértelmű válaszokat adni. Én meg nem erőltettem a dolgot, úgy voltam vele, ha el akar venni, akkor majd elvesz. Viszont mostanában furán felhozta az esküvő témát, miközben mindig is ő terelt róla. Ezért érdekelne mi lehet a kiváltó oka, esetleg közrejátszhat féltékenység, mert féltékeny volt alaptalanul.
2017. jún. 14. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Beteg, azt akarja ápold

Jobb jövedelmed van, mint neki

Tied a lakás, fél hogy kiteszed

Féltékeny valakire a környezetedben így akar magáénak tudni

Oda akarja telepíteni az anyját

Másnak csinált gyereket és fél ha kitudódik, akkor lelépsz

Nem akar idős korára egyedül maradni, bebiztosítja magát

Eddig várt a "nagy szerelemre", de nem jött, maradtál te


De legegyszerűbb, ha megkérdezed. Ha akarja megmindja vagy kamuzik egy jót.

2017. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk azért gondolta meg magát a párom, mert tudja, hogy nekem fontos.

Nem volt hiszti meg kikényszerítés, semmi, amit itt szoktak felhozni. Én a legelején közöltem, hogy házasságban képzelem az életem, ő meg azt, hogy nem. Baromi sokat beszélgettünk az elején (az ő indítványozására!) arról, hogy miért vagy miért nem fontos a házasság, kinek mi a szempontja.

Néhány év elteltével ő maga hozta fel a dolgot. (Köztes időben sosem volt téma.)

Gyanítom, ha tudná, hogy nekem nem fontos, magától nem erőlködne, de boldoggá akar tenni. Ennyi a titka.

2017. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!