Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi 30 éves elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 éves elmúlt és önállótlan, akkor csak azért akar házasodni, hogy a nő gondoskodjon róla?

Figyelt kérdés
Mondjuk folyamatosan rendel magának kajákat meg gyorsétteremből hoz magának és csak akkor eszik rendes ételt, amikor meglátogatja a szüleit. És az anyukájának elviszi a szennyesét, hogy mossa ki. Az ilyen férfi meg tud komolyodni vagy csak azért keres párkapcsolatot, hogy gondoskodjanak róla?

2016. dec. 23. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Jó a megérzésed. Ő egy kisfiú.
2016. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak azért. Azért is, hogy legyen kit dugni. Milyen hülye kérdés ez?
2016. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy csak ez lenne az egyetlen mozgatórugója a párkapcsolat keresésének, valószínűleg ugyanúgy vágyik intimitásra, megértésre, szerelemre, mint bárki más, és feltételezem ha már házasságra adja a fejét, azért ott más is szerepet játszik, nem csak az önállótlansága, de az gyakorlatilag garantált, hogy a felesége egyben második anyukaként szerepelne, mert megkomolyodni ezen a téren nem fog.
2016. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

neki egy pótanyuci kell majd.

nyugi van olyan h..lye nő, aki belemegy ebbe, a normálisabbja menekül az ilyen nagy és éretlen gyerektől!

csak ez a nagygyerek ne csodálkozzon, ha minden épp eszű nő menekül tőle!


csak akkor lesz változás, ha ez a nagygyerek belátja, hogy sz..r ez úgy ahogy van, és elkezd felnőni!

2016. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Miért baj az, ha valaki rendeli a kaját?

Nekem pl. nem éri meg főzni, mert tegyük fel hogy napi 1 órát elb-szok főzésre, amivel spórolok az aznapi kaján mondjuk 500 Ft-ot, mert annál többet nem nagyon spórolsz a rendeléshez képest.

Na de én egy óra alatt megkeresek 4000-5000 Ft-ot, tehát végeredményképpen buktam 3500-4500 Ft-ot, amiért főzéssel basztam el azt az 1 órát, amit egyébként munkával tudtam volna tölteni és kiszámlázni az ügyfeleimnek.

Amúgy tudok főzni, nyilván nem vagyok persze profi szakács, hétvégente csak úgy az élvezet kedvéért szoktam is néha főzőcskézni.

A mosást mondjuk magamnak csinálom mert mosógéppel mosni gyakorlatilag nem vesz el mérhető időt, beb-szod a ruhát, beindítod, ha kész, kiveszed, felb-szkodod a szárítóra, és ennyi, heti szintén max. 10 perc, az semmi.

2016. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem egy olyan személyről van szó 5-ös, mint te. A fenti leírásból totál látszik, hogy a srác nem gazdasági megfontolásból cselekszik így, hanem szinte életképtelen, ha még a ruháit is inkább elcipeli anyucihoz.

Kedves Kérdező! Igen vigyázz az ilyenek férfiakkal, ha nem szeretsz gondoskodni a párodról ekkora mértékben (szerintem akad olyan nő aki szeret anyát játszani, úgyhogy mindenki döntse el maga). Általában az ilyen pasi lelkiekben is nagyon kötődik az anyjához (vele beszél meg sok mindent, együtt döntenek stb.) és úgy érezheti magát a felesége, mintha 3-an lennének egy kapcsolatban. Ha ez zavar, ne menj bele!

2016. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Nem mar annyira az a vanish szappan...
2016. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
A kajarendelés még elmegy, ha nem szeret főzni. De hogy az anyja mosson utána?? Inkább nem...
2016. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Én ezt nem találom annyira nagy dolognak!

Kaját rendel, na és?

Nekem nem lenne szimpatikusabb az sem ha odaállna esténként és főzőcskézne magának.

Az meg,hogy hazaviszi a szennyest...hát azt lehet,hogy az anyuka szeretné, a fia pedig kényelmesnek találja.


Változhatna ez a helyzet, nem hinném,hogy törvényszerű az,hogy tutyimutyi legyen.

2016. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
6-osnál a pont! Ilyen férfival éltem.8 évig bírtam.Mintha az anyja lennék, már megőrültem ettől a szereptől.Nem lehettem nő mellette.Igen, az anyjával mindent megbeszélt, még a szexuális életünket is.Már van új nője, kíváncsi vagyok,meddig bírja a csaj.
2016. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!