Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felétek nincs olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek nincs olyan hogy valaki rendesen menekül el otthonról? Társaság/Barátok?

Figyelt kérdés
Itt arra értem hogy ha kell szombaton is megy dolgozni, vagy vasárnap maszekol amit tud elvállal, még ha van is pénze vagy elmegy a haverjaihoz stb

2017. júl. 2. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy ilyen nőt.

Mindent kitalál csak, hogy ne kelljen otthon lennie, vagy otthonra vállal plusz munkát csakhogy ne kelljen a férjével beszélgetnie sem, és ezen kívül minden apró létező munkát és programot vagy ahol segíteni kell mindent bevállal.

csak ne kelljen sokat otthon ülni a férjével....


Ismerem amúgy a családot, nem valami jó a házasságuk, ami egyértelmű gondolom.....de a nő nem akar változtatni neki jó így...

2017. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy az emberek miért nem használják azt amitől emberek, és nem állatok? Miért nem gondolkodnak? Mi az istenverte logika van abban, hogy valakivel összejön valaki, és aztán meg kutyába se veszi? Akkor már miért nem él egyedül, minthogy állandóan stresszelje magát és a másikat is azzal, hogy hoppá-hoppá felelős vagyok a másikért is, de inkább csak pumpálom a nyomást belülről, hogy aztán mindketten felrobbanjunk.
2017. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Mert annyi ostoba és lusta ember van.
2017. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdek arra gondolni, hogy szeretik az emberek ha fáj nekik. Egyszer anyámat is megkérdeztem, hogy mi a jó, a rossz vagy a jó, és azt mondta, hogy a rossz. Az ő kapcsolatuk is eléggé kaotikus, bár kezdenek tenni ellene. Miért olyan nehéz ez? Vagy miért nem engedik el az emberek a kapcsolatukat, ha egyszerűen nem működik?
2017. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az emberek többségének a rossz kell ez így van,

Pedig sokakat ismerek akiknek lehetne jobb, és simán lehetne jobb, de nem ők nem válktoztatnak mert az idő meg idő meg energiával jár...és inkább szenvednek mintsem új életet kezdjenek ami biztosan jobb az előzőnél.

2017. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek. Apám pont erre nevelt engem, hogy sose nézzek szembe a rosszal, inkább kerüljem el, ne figyeljek oda, vagy épp hárítsam a felelősséget minél hatékonyabban/okosabban. Amit most tudatosan próbálok magamban átkreálni. Egyszer volt egy tűz nálunk, és azt mondta, hogy csak hordjam a vödröket, amíg kiérnek a tűzoltók, és ne nézzek oda, menjek minél távolabb onnan, majd ő kijjebb jön, és átveszi onnan a vödröket.
2017. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben a férjem menekült a kocsmába, vagy a horgászatba, ahelyett,hogy velem,és a két gyerekünkkel foglalkozott volna...

Van ilyen, én is elvoltam keseredve, magányosnak éreztem magam...nem is tudom, hogy éltem túl azokat az éveket.

Mára megváltozott, igaz lassan, volt egy nagy krízisünk,és majdnem el is váltunk.De a gyerekek kirepültek, és mi újra egymásra találtunk, közös programokat csinálunk ismét.

2017. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen voltam 26-28 évesen: hét közben dolgoztam, hétvégén hazamentem a szülőkhöz, de sokszor inkább a városban csatangoltam. Utálom azóta is a világot, mert ugyanúgy nem találom benne a helyemet, hiába van munkahelyem, stb. Kedvelem a szüleimet, de valami gebasz van a mi kapcsolatunkban. Szerencsére nincs társam, akit "kínoznék".
2017. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!