Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nemrég betöltöttem a 30-at,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég betöltöttem a 30-at, (nejem idősebb nálam), erre bejelentette hogy már nem tud felizgulni rám, mert nem vagyok fiatal, ez normális?

Figyelt kérdés
Szeretne fiatalabb pasikkal szexelni,szerinte ezt nekem meg kell értenem mert ő nem tehet róla.Nagyon jól néz ki,bármikor össze tud szedni egy fiatalabbat,de ez elég fura,nem?Szerintem az,és én szeretem őt!
2017. júl. 8. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Feleséged nem normális, tudhatta volna, hogy te sem maradsz 25 éves. Egyébként 30 évesen az ember még nem idős, sőt, a férfiak legvonzóbb évei csak ezután jönnek.


Szerintem nem veled van a baja a feleségednek, hanem saját magával. Írod, hogy idősebb nálad: valószínűleg a saját öregedése az, ami miatt bepánikolt (még ha jól is néz ki, ez a pánik teljesen irracionális is lehet), és azt hiszi, a fiatalsága megőrzéséhez az kell, hogy bebizonyítsa, fiatal fiúkat tud még elcsábítani.

2017. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
😂
2017. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ürügynek megteszi, de hogy nem ez az ami őszintén a gond az is tuti, hidd el van ott több gubanc is, szerintem egy részét te is tudod, de most ezzel az ürüggyel simán egyszerűen le lett tárgyilagosítva az egész. Szóval jó lenne tudni a valódi problémát.
2017. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Trollollooooo
2017. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

enyhén nem tisztel.

ritka nagy papucsnak kell lenni ahhoz,hogy ezt így az arcodba merje vágni.

erre mondják,hogy te főzted,edd is meg haver.

a francnak kellett neked egy tiszteletlen rib-ancot választani feleségnek.

2017. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Legtöbb esetben a férfiaknál fordul elő az ilyesmi probléma.40-50 évesen hajtják a huszas nőket.Időnként azért a fagyi visszanyal...

Kérdező egyáltalán nem vagy öreg, attól még messze vagy.A feleséged nem bír a bőrében maradni.Elválsz vagy eltűröd a hülyeségét.Hűséges nem marad hozzád az tuti, ha valós ez a történet....

2017. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Biztos mondtam volna,hogy ő se fog 100 éves koráig 20nak kinézni,ne aggódjon.Nőként mondom,hogy dobd ki a p*csába.

Még ha valamiért el is hanyagoltad volna magad,akkor se lenne egy szép húzás tőle.Mondta volna meg,hogy bocs,de azt látja,hogy kezded elhagyni magadat,ami magadra nézve sem jó és próbáljátok kitalálni az okát.

2017. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

#6


Régóta csak mese ez, sajnos az arányok a "fele-fele" világába tolódnak a témában.

2017. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem normális.
2017. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

"#6


Régóta csak mese ez, sajnos az arányok a "fele-fele" világába tolódnak a témában."


Lehet, de mindenesetre "jó tanítómesterek" a férfiak.Ez az oldal is tele van, 40-50 éves férfiakkal, akik hangoztatják, nekik jár a fiatal hús, mert az még feszes.Olvasgass csak és látni fogod.

2017. júl. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!