Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazassag nem magyar allampolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag nem magyar allampolgaruval?

Figyelt kérdés
Egy kis informaciot szeretnek kerni toletek, mivel en tajekozatlan vagyok. Szeretnenk osszehazasodni a parommal, de o nem magyar allampolgarsagu (iraki). Milyen papirokat kell szereznunk, hol kell bejelenteni, mit kell lefordittatni, stb kerdeseim lennenek. Minel tobb informacionak orulnek :)
2017. júl. 21. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak nem al-Baghdadi? :) A TEK-nél kell érdeklődni!
2017. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, Bagdadi. Sajnos a humorodat nem tudom ertekelni.
2017. júl. 21. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Senki sem tökéletes, na.
2017. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Születési anyakönyvet és egy nőtlenséget igazoló papírt az iraki nagykövetségen ki kell kérni, lefordíttatni. Elmenni a kerület önkormányzatához ezekkel, bejelentkezni házasságkötésre, ők 30 napot belül elbírálják, hogy eredetiek-e a papírok és ezután tudtok időpontot kérni a hàzasságkötésre.
2017. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyar vagy eu faxt nem talaltal olyan ocsmany vagy?

Tudod egy irakinak barmelyik no megfelel csak lyuk legyen rajta es megkapja az eu belepot.Olcso adjak a kelet eu nok

Ha eloszor pofanver szolj ide majd sajnalunk.

Ott fog hagyni ahogy megva az eu papir erre szamits

2017. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsere nem talaltam olyan magyar vagy eu 'faxt', mint te. Es ennek orulok is.
2017. júl. 28. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:

No vagyok ellenben veled.

Te csak viza vagy lyukkal

2017. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!