Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy házasság elromlásán?

Figyelt kérdés
Nagy szerelem volt a miénk, 18 éve vagyunk együtt. Odáig eljutottunk, hogy nincs közös téma, nem csinálunk semmit együtt és az udvarias társalgáson kívül nem megy semmi. Ő már elmondta, nem szeret, nem tart minket össze semmi, csak a gyerek és a hitel. És szívem szakad meg, hogy egy olyan szerelemből és kapcsolatból mi lett. Már megpróbáltunk mindent, sajnos semmi nem segít. Hiányzik az ölelés, gyengédség, intimitás, de semmi nincs. Megcsalni viszont nem tudom.
2017. júl. 24. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ennyiből még nincs ez elromolva. Csupán ellaposodott. Ha még nincs harmadik fél, akkor könnyedén menthető, de ahhoz valami okosabbat kell megkérdezned, hogy miként.


Az érzelmek és a közös élet is megszokássá válhat egy idő után. Csak azok élik meg ezt a házasság elromlásának, aki még mindig a nagy szerelmet vágyja. Az idővel pedig elmúlik. Aztán persze újra előjöhet később, de megint el fog múlni. 18 év elég hosszú idő már házasságok terén is, ha a férjedben van még valami vágy arra, hogy újraindítsátok, akkor megoldható.

2017. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Vagy megpróbáltok tenni közösen,vagy igy leéltek még pár évtizedet. Bár ahol már szeretet sincs legalább az egyik félben...eléggé halott ügynek tűnik.
2017. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő a szemembe mondta,hogy nem szeret, hogy számára a család nyűg, én is és a gyerek is, nem tekint nőnek, kövér vagyok és dagadt. És miután ezeket közölte velem, nem egyszer, nem is kétszer, zokon vette, hogy nem akarok vele együtt lenni. És nem érti, miért van ez. Mikor elmondtam neki, mi a problémám, akkor közölte, neki annyi jött le abból, amit mondtam, hogy bla-bla-bla, mert nem is igazán érdekli az, amit mondok.
2017. júl. 24. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Mikor megismerkededtetek akkor is kövér voltál ?
2017. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval fogjuk gyorsan rá, hogy biztosan az a baj hogy elhízott. Nos, egy egyoldalúan elhidegülő kapcsolatban ha az ember lánya nem csal akkor evéssel kompenzál, első kézből tudom. A gyerek születése után visszanyertem a csinos alakomat, de közben megszűnt a nemi életünk és minden intimitás. A társas magány megtette a magáét és 2-3 év múlva már egy jókora adag szomorúságot cipeltem magamon.


Kérdező, nincs módja elválni, és az egyik fél kifizetné a másikat vagy eladni a lakást, kifizetni a hitelt és a maradékot elfelezni? Ha vidéken laktok, egy albérlet ára olcsóbb mint a hitel. Ha nyűg vagy neki te is és a gyerek is, akkor jobb lenne neked egyedül, talán találnál még valakit akivel szeretitek egymást és van intimitás is. Igaz már nem lenne az a lángoló nagy szerelem, de látod mi lett belőle. Én ugyanígy voltam,elváltam. Mondjuk nekünk nem volt hitelünk.

2017. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Csald meg nyugodtan, ő is megcsal téged. Erre mérget vehetsz. Vagy váljatok el.
2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem voltam kövér, de úgy gondolom, nem ennek kellene ennyi év után az elsődlegesnek lenni. Igen, akkor sikerült lefogynom, mikor nagyon jól éreztem magam a bőrömben. Aztán minden elromlott, pajzsmirigy és cukorbeteg lettem. A gyerek rám maradt teljesen, nem segített semmit. elkezdtem dolgozni, tanulni, iskolás lett a gyerek is. És sajnos ugyanúgy jártam, mint a 4. válaszoló.

Elválni nem tudunk, egyikünk sem tudja a másikat kifizetni. Ha nem lenne a hitel, régen léptem volna, hszen évek óta csak cselédként létezek a családban. Évek óta nem ölelt át senki, nem kaptam a gyerekemen és a szüleimen kívül senkitől puszit, csókot pláne nem. Elismerést nem kaptam/nem kapok a munkámért, hiszen a nő dolga ez, hogy 100%-ban feleljen meg az élet minden területén. Évek óta hallgatom, hogy semmire nem vagy képes, egyedül életképtelen vagy, úgysem tudsz megoldani egyedül semmit, szarul neveled a gyereket, szarul vezeted a háztartást, csak egy kis szar munkád van. Gusztustalanul nézel ki, úgysem tudsz lefogyni, nem vagy szerethető, téged senki nem szeret. Soha nem lesz senki, aki melletted állna. És olyan régóta hallgatom, hogy el is hittem. És nem tudom, ebből hogyan tudok majd kijönni.

2017. júl. 24. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Akkor válj el. Van aki szereti a kövér nőket.
2017. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%
Közös hitel ide vagy oda, indítds el a válópert.
2017. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ezt ne hagyd! Teljesen leépít! Igeni szerethető vagy és ha vki tényleg melletted áll, lehet le is tudnál fogyni, vagy pedig úgy szeretne ahogy vagy.

Válj el, erre már én is ezt mondom. A gyerek is csak azt látja, hallja, hogy az anyját leépítik, lelkileg eltiporják.

2017. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!