Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy házasság elromlásán?

Figyelt kérdés
Nagy szerelem volt a miénk, 18 éve vagyunk együtt. Odáig eljutottunk, hogy nincs közös téma, nem csinálunk semmit együtt és az udvarias társalgáson kívül nem megy semmi. Ő már elmondta, nem szeret, nem tart minket össze semmi, csak a gyerek és a hitel. És szívem szakad meg, hogy egy olyan szerelemből és kapcsolatból mi lett. Már megpróbáltunk mindent, sajnos semmi nem segít. Hiányzik az ölelés, gyengédség, intimitás, de semmi nincs. Megcsalni viszont nem tudom.
2017. júl. 24. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem hogy nem szeret,de megaláz minden egyes nap,lelkileg terrorizál,és ami a legszomorúbb hogy ezt a gyermeketek is látja/hallja minden egyes nap ami nem jó,mert azt hiszi így kell viselkedni egy nővel ha fiad van,ha meg lányod akkor meg azt hiszi hogy nőként így kell megalázkodni egy ffinak és azt hiszi majd hogy ez a normális egy házasságban!!

És ami még baj,hogy a férjednek sikerül elhitetni veled mindent amit mond,és magadat fogod hibásnak érezni hogy idáig jutott a házasságotok,az önbizalmad teljesen eltűnik.Félek,hogy szakember segítsége fog kelleni neked hogy fel tudj állni a földről.

Egy ilyen zsarnok ember mellett 1 percet sem szabad tovább élni,mert annyira le fog építeni lelkileg,hogy félő nehogy csinálj magaddal valami butaságot!!

2017. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég az önsajnálatból, rázd meg magad, szedd ráncba az életedet. Fogyj le, figyelj oda az étkezésre, próbálj meg mozogni, le fognak menni a kilók. A pajzsmirigy alulműködés és cukorbetegség nem kifogás, nekem is alulműködik, IR-em van, de fogytam 17 kg-t. Mutasd meg a férjednek, hogy egyedül is boldogulsz az életben, lefogysz, jól érzed magad a bőrödben. Ennél nagyobb büntetés nem létezhet számára, hidd el.
2017. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!