Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés után változott valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után változott valami bennetek?

Figyelt kérdés

Leginkább Férfiak válaszát várnám de női tapasztalatok is jöhetnek.

Tényleg mások leszünk szülés után? Annyira kitágulhatunk hogy a férfi esetleg már nem úgy érzi a dolgokat? Vagy más szemmel néztél a feleségedre szülés után?

Minden tapasztalat érdekel még nem szültem csak 22 vagyok csak annyi mindent hallani hogy is van ez akkor??



2017. júl. 25. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
mondjuk nem vagyok férfi, de van 3 gyerekünk, azért is lett 3, mert ugyanolyan jó a szex 3 gyerek /és 15 év/ után is, mint az elején. igazából jobb is 😊 de ismerek olyat, ahol szülés után nem működnek a dolgok... de nem a testi változások miatt, hanem barátnőmnek teljesen lecsökkent a libidója, saját elmondása szerint semmi szexuális vágyat nem érez, pedig már nagy a gyerek, de azóta sem. éldegélnek egymás mellett a férjével. de szerintem ez a ritkább. ha akkora változások lennének szülés után, nem születnének 2., többedik gyerekek.
2017. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk én császárral szültem mindkettőt, úgyhogy tágulni semmit nem tágultam. Viszont a nemi életünk jobb mint valaha. Féléves a lányunk, de ennyit még a kapcsolat elején se szexeltünk. Napi kettő simán megvan. Úgyhogy nálunk abszolút pozitív volt a változás :-)
2017. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 gyermeket szültem eddig,a férjem egyszer sem panaszkodott még hogy nem érez belőlem semmit. Néha van olyan együttlétünk ahol én nem mindig érzem rendesen de az csak azért lehet mert annyira síkos leszek 😅

Nálunk pl a mennyisége kevesebb lett mint mikor még csak ketten voltunk,de a minősége viszont sokkal jobb 😊

Kevesebb lett azért,mert az ember fáradt,a két gyerek sok erőt kivesz az emberből,aztán dolgozni is járni kell,így időben kevesebb jut egymásra,de amióta megszülettek a gyerekek a férjemmel sokkal szeretetteljesebb lett a kapcsolatunk,mert amióta szültem neki jobban szeret és tisztel,és én is ugyan így érzek ☺ Szóval a szex is közöttünk igazi szeretetteljes szeretkezés lett ❤

2017. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!