Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem két hétre elutazik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem két hétre elutazik a munkája miatt. Nagyon fog hiányozni, van olyan aki járt már hasonló cipőben? Hogy élte túl?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a világ vége két hét, de azt hiszem ilyen sok időt még sose töltöttünk külön. Megbízunk egymásban, ez miatt nem vagyok szomorú. De ha bele gondolok, hogy ennyi időt kell külön töltetünk belesajdul a szívem! Kérlek negatív dolgokat ne írjatok, így is nagyon el vagyok keseredve!

2017. aug. 8. 08:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
El kell érni egy bizonyos érettségi szintet az életben,hogy nincs nyafogás azért mert pár napig nem látod a másikat.Eléggé kapcsolatfüggő lehetsz.
2017. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

ráérek hétfőn meg pénteken.

segítsek? :D

2017. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Vibrátor.
2017. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Az első pár nap rossz volt, meg a vége felé. Ki lehet bírni, felnőttek vagyunk. Lefoglaltam magam itthoni munkával.
2017. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Nehogymár 2 hetet ne bírj ki nyafogás nélkül...vannak, akik tavkapcsolatban örülnének, ha ilyen gyakran láthatnák egymást.
2017. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Anyam 5 hete nem latta a ferjet, en 4 hete a paromat. Megse irjuk ki ide. Tessek.
2017. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Vannak barátaid? Van valami hobbid? Esetleg dolog a házban/lakásban?
2017. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A barátaimmal sajnos mostanában nem sokat tudok találkozni, mert családi gondjaik vannak. Jó, ha kétszer össze tudok velük majd futni ennyi idő alatt! Hobbim és sok munkám lesz abban az időben, de...ez számomra nem változtat a helyzeten.
2017. aug. 8. 09:15
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenen max 16 éves kislányok szoktak kiakadni, nem gondolod, hogy fel kéne nőnöd?
2017. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Az én volt barátom 24-25 évesen azon hisztizett, ha egy-két napig nem látott... vannak ezerszer súlyosabb esetek a kérdezőnél.


A másik viszont, hogy általában azok szokták ennyire hiányolni a partnerüket rövid időn belül, akiknek nincs egyéb elfoglaltsága. Tapasztalat...

2017. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!