Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem két hétre elutazik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem két hétre elutazik a munkája miatt. Nagyon fog hiányozni, van olyan aki járt már hasonló cipőben? Hogy élte túl?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a világ vége két hét, de azt hiszem ilyen sok időt még sose töltöttünk külön. Megbízunk egymásban, ez miatt nem vagyok szomorú. De ha bele gondolok, hogy ennyi időt kell külön töltetünk belesajdul a szívem! Kérlek negatív dolgokat ne írjatok, így is nagyon el vagyok keseredve!

2017. aug. 8. 08:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Te már a szetésed óta együtt vagy a férjeddel, vagy mi a lóphasz???
2017. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
2hét... hmm egész baráti..Én van hogy fél évig vagyook távol az asszonytol.
2017. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ja hogy ez egyszeri alkalom volt? Pont válaszolni akartam, hogy tesom férje 6 hétig külföldön dolgozik, utána 6 hétig folyamat otthon van. Ez 10 éve igy megy. Ugyhogy a tied igy nézve semmiség.


Én imádnám, ha két hétig enyém lenne az egész lakás. Nyilván szeretem a barátom, de azért ilyen alkalom nem sürün van, kiélvezném. Na fö, hogy tuléltétek! :)

2017. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47 napja nem láttam a páromat, és további 13 van amíg találkozunk. Utána 5 együtt töltött nap után újabb 43 napig nem látom, és ez egy évig így fog menni, mert különböző országokban élünk. Mindent túl lehet élni, csak hozzáállás kérdése.
2017. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!