Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiaknak is kell jegyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is kell jegyűrű?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség a kérdésem... De az érdekelne hogy a férfiaknakis kell jegygyűrű?

2017. aug. 20. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha karikagyűrűvel jegyzitek el egymást, akkor igen, ha nem, akkor nem szokás. A szüleimnél volt karika, amit mindketten hordtak, és anyámnak volt mellé köves kísérőgyűrűje.
2017. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Én nem hordanék gyűrűt, házasságban sem. Ódzkódom minden ékszertől, mert érzékeny rá a bőröm.
2017. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ohh. köszönöm a gyors választ. Jegygyűrűvel szeretném eljegyezni... akkor ha jól értelmezem nekem nem szükséges?...:) 2.es sajnálom...
2017. aug. 20. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jegy gyürű csak csajoknak. Majd a karikát elég lesz hordani.
2017. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Eljegyzéskor a férfi egy köves gyűrűvel kéri meg a választottja kezét, ebből értelemszerűen egyet vesznek. Karikagyűrűből kettőt, azt a férj is hordja.
2017. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi karikát vettünk együtt, miután megkérte a kezem. Ez került egyik kézről a másikra.
2017. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

#5


Tehát összesen 3 gyűrűt fizet a férfi? Wow... Milliomosoknak való a házasság úgy tűnik.

2017. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 35 éves házasok, annak idején KÖZÖSEN választották ki, vették meg és fizették a gyűrűket. Nem csak apám, hanem együtt. Persze így kevésbé volt meglepetés, de nekik ez így jó volt.
2017. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

#8


A baj itt az, hogy idősekről beszélsz. Náluk még evidens volt a közös választás, sőt külön kis öröm lehetett így járni a boltokat. De manapság sok nő elvárja hogy a férfi fizessen mindhámat - hogy miért? Nem kell túlfilózni: "Mert ő a férfi és kész és fizesse mindhármat". Ez olyan szomorú amúgy és nem csak anyagilag. Szerintem romantikus dolog lehet körbejárni a boltokat együtt és végignézni, hogy milyen legyen ami mindkettejüknek tetszik és együtt ki tudják fizetni. Amit fentebb írtam, ott nem is érzem azt, hogy társak lennének, hanem az egyik fél parancsolgat, elvár, a másik ugrál, teljesít. Borzasztó lehet így élni.

2017. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Idősekről... :-D Majd megmondom nekik, hogy idősek, bár mindketten letagadhatnának éveket a korukból...

Minden esetre én sem problémáznék, ha nem lenne meglepetés a lánykérés, hanem közösen vennénk meg a gyűrűt azzal a párommal, akivel erre sor kerül a jövőben. Nem ez a lényeg, hanem, hogy jól működjön a kapcsolat.

2017. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!