Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire van beleszólása a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van beleszólása a férjeteknek, hogy hol és mit dolgoztok? Egyáltalán mi az a szint, ami még tolerálható?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 13:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi van? Pl. ha irodában dolgozik apunak meg nem tetszik? Nem is értem. Pont le$z@rom mit dolgozik csak ne a buláját vakarja otthon.
2017. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Semennyi.
2017. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A mit esetén azért érthető (erotikus munkára vagy illegális tevékenységre értve mondjuk, de gondolom, nem ilyen szélsőséges esetről van szó, de egészségre veszélyes illetve lelkileg túlságosan megterhelő munkakör esetén megintcsak), a hol megintcsak olyan, hogy bizonyos esetekben igen.

Ha drágább a bejárás, mint amennyi fizetést kapsz, veszélyes a környék, esetleg egy más országba szeretnél egyedül távozni egy jó lehetőség miatt.

Beleszólni, mint elmondani a véleményét, azt érvekkel megindokolni mindig van joga.

Megtiltani semmilyen esetben nincs.

2017. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Úgy értem, ha valakivel isszejossz, tudja mi a foglalkozásod, végzettséged. Utána semmi beleszólása normál esetben. Ok, nekem sem tetszene, ha a párom hirtelen beallna sztiptiz boynak, de hogy hol dolgozik és mit a megismert szakmájában, az ő dolga. És viszont is.
2017. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönösen kikérjük egymás véleményét. Nekünk így, egymásra odafigyelve sikerül haladnunk.
2017. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Persze, meg lehet beszélni, én is hallgatok tanácsra, de a kérdező szerintem úgy ertette, hogy konkrétan tiltja a férje.
2017. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Amíg tanácsol, megkérdőjelez, támogat, addig teljesen oké.

Ha viszont megtilt, követel, fenyeget, az már nem oké.

2017. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
11%
Bizonyos esetekben elvileg lenne: pl. a ha nő ribinek áll, bünőző lesz vagy ilyesmi.
2017. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, csak annyiban, hogy el tudjon tartani.
2017. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Akkor, hogy tisztán lássátok a helyzetet, leírom! Külföldön élünk. 7éve magánvállalkozókênt házakat takarítok! Viszonylag kényelmes, flexibilis, de fizikailag nagyon megterhelö! Most viszont adódott egy lehetöség végre a szakmámban elhelyezkedni! Nagyjából ugyanugy keresnék, fix munkaidö, kicsivel több utazgatás (valószínülg utitárs is lesz, igy a benzinköltség eloszlik), az iskolasxünetek az enyémek lennének és a gyerekünkkel tölthetem stb.

Miota megtudtuk, hogy enyém az állás, azóta a negatív megjegyzéseket teszi, mint "meg fogod bánni" vagy " most már nem lesz olyan kényelmes életed" stb

2017. aug. 31. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!