Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire van beleszólása a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van beleszólása a férjeteknek, hogy hol és mit dolgoztok? Egyáltalán mi az a szint, ami még tolerálható?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 13:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
#1 gondolom pont nem az irodában ülést ellenzik általában a férjek. Pl.nem sok pasi örül, ha a felesége éjszaka (is) meg hétvégén (is) dolgozik. Vagy jóval többet dolgozik, mint heti 40 óra. Márpedig ilyen előfordul pl. a vendéglátásban, egészségügyben. El tudom képzelni, hogy a férj le akarja beszélni a feleséget a veszélyes szakmákról. Pl.rendőr, tűzoltó, katona.
2017. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Ebben az esetben örülni és támogatni kéne a ferjednek.
2017. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#10 Egyfelől baj, hogy nem támogat a férjed a fejlődésben. Szerinte neked csak a takarítás megy? Másfelől igaza lehet. Gondolom megvan a fix ügyfélköröd. Lehet, hogy tényleg nem a legjobb ötlet ezt feladni. Arra nem gondoltál, hogy takarítócéggé fejleszd a vállalkozásod? De ha már elfogadtad az új állàst, akkor úgyis mindegy. Akkor sok sikert az új helyen, a férjed meg majd megbékél.
2017. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem sok. Nekem az viszont fontos, hogy a munkája ne menjen a kapcsolatunk rovására. Ezt persze magamra nézve is kötelezőnek tartom...én is vállalhatnék oktatást, stb., de mivel kis gyermekünk van, inkább lemondtam a plusz lóvéról. Inkább a család
2017. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#10: de miért mondja ezeket? Nekem egyelőre határozott fejlődésnek tűnik, amit leírtál.
2017. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nekem olyan érzésem van, hogy attól fél, hogy elveszti a "kontrolt" felettem! Ezért inkább próbál megingatni!
2017. aug. 31. 15:04
 17/24 anonim ***** válasza:
szerintem nincs beleszólása. nem mondanám meg a barátnőmnek, hogy mit dolgozzon. dolgozza azt, amit élvez.
2017. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Semennyire, tanácsot adhat, szívesen veszem, de ha értelmesen kifejti a vmnyét.
2017. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#16: ha valóban így van, az baj.

De szerintem ezt meg lehet állípítani. Az, hogy "meg fogod bánni", nem indok. Miért bánnád meg? Tud konkrét problémákat, aggodalmakat mondani? Ha nincsenek racionális érvei, akkor lehet, hogy csak uralni akar.

Ha vannak konkrét dolgok, amiket ő kifogásol, azt mondja el, te pedig tisztelettel vedd figyelembe és gondold végig, de a végén te dönts.

2017. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mi is meg szoktuk beszélni, de szerencsére mindig máshogy jön ki mint nálatok. Mivel a párom ács vállalkozó, ugye mindig máshova megy dolgozni, és azért mindig megkérdez, hogy nem bánom-e. Mert ugye egy ilyen munka azt jelenti, hogy vagy haza sem jön 1-2 hétig, vagy csak aludni jár haza. De mindig megmondom neki, hogy egyrészt büszke vagyok rá (mert tényleg így van), másrészt pedig hogy nyugodtan vállalja el, mert tudom hogy így fejlődik a karrierje és ez az amit csinálni szeretne.

Ez fordítva is így van, bár a mostani munkámat már nagyon szeretem, már nem akarok váltani. De kb 18 éves koromtól sokat váltogattam a melókat, mindig kikértem a véleményét. Ő is mindig támogatott, mert szépen haladtam felfelé.

Szóval én azt mondanám, hogy nem normális amit a párod csinál. Sajnos sok férfi nehezen fogadja el, hogy a párjának is van karrierje, vagy esetleg "jobb" helyen dolgozik, mint ő. Illetve amit te is írtál, valószínűleg a párod egy nagyon irányító személyiség, fél, hogy már nem tud téged kontrollálni meg irányítani többet.

2017. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!