Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a férjem?

Figyelt kérdés
Múlt héten ismét sikerült nagyon csúnyán összevesznünk. Most a szócsata kiegészült mással is. Nem, nem vert meg. Erre tegnap jön, hogy legyen szex. Mondtam, ezek után hogy gondolja? Közölte, az a veszekedés is az én hibám, meg amúgy is, nem kell hozzá kedv, meg romantika, lehet azt anélkül is. Mikor erre közöltem, azok más kategóriás lányok,akik így csinálják, megsértődött. És nem érti meg, hogy attól nem jövök lázba, hogy megnyomkodja a mellem és közli, hogy akkor csináljunk már valamit.
2017. szept. 4. 05:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
El kéne gondolkozni azon, szeretitek e meg egymást. Mi tart benneteket össze. Azért egy sima veszekedést egy hét alatt rendezni kéne.
2017. szept. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem szeret, kifejtette, hogy testileg sem tetszem neki, meg amúgy is idegesítem. Folyton lehúz. Ilyeneket mond a gyerek előtt, hogy még a végén kiderül anyádról, hogy okos. És ezek a finomabb beszólások. Sajnos a hitel tart össze minket.
2017. szept. 4. 06:15
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Hitelt nem lehet kulon fizetni? Nem ertek hozza de feltetelezem nem kell egy teto alatt elnetek.
2017. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egy életed van neked is és neki is.

Ezen a ponton túl és biztosan nem pazarolnék még éveket ebbe a kapcsolatba. Ti sem vagytok boldogok és a gyerek sem lát jó példát férfi-nő kapcsolatra.

Sokan jártak már úgy, hogy közös hitel volt és mégis elváltak. Meg kell beszélni és úgy megegyezni ügyvédek előtt, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

Nem tudom mennyi hiteletek van még, de én pl olyat is láttam, hogy váláskor a nő nevére került teljesen a ház és a hitel is, ő fizette onnantól kezdve még jó sok évig.

A férfi meg igaz ház nélkül maradt, de nem kellett a hitel miatt aggódnia.

Ha már kevés hitel maradt rajta, akkor persze maradjon közös néven és esetleg fizesse az, aki a házban marad a gyerekkel. A másik félnek az albérlet kb elvisz annyit, mint a hitel.

De akár el is lehet adni a házat és újra kezdeni.

Sok megoldás van, utána kell járni nálatok mi lenne a legjobb.

De így felesleges együtt maradnotok, még rossz volt olvasni is a kommented, nem hogy átélni. Nem értem miért kell magatokat szivatni. Ha már régen elmúlt a dolog és nem lehet helyre hozni, akkor felesleges így ebben a formában együtt maradni.

És mondom, a gyerekre is gondoljatok, nem mutattok jó példát neki ezzel. Sokkal jobban kihat a gyerekre a szülők viszonya, mint hinnék az emberek. Fontos, hogy milyen mintát mutattok neki.

Ha apuka így beszél előtte is anyukával, az nem épp a legjobb példa.

2017. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a leírtak alapján egy kocsog. Es meg ezek után szexet akar/na/... hát elég bizarr ez ilyen beszólasok után. Ertem en, hogy hitel... de er ez ennyit? nőverem simán ott hagyta közös /hitelmentes/ haz felet az exnek, es ment alberletbe a ket gyerekkel. nem banta meg egy percig sem.
2017. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Sehogysem lehet helyrehozni a házasságodat? Valamiért összeházasodtatok. Valamiért együtt vállaltatok gyereket. Valamilyen megfontolás eredménye lett a közös hitel. Akkor méh hittetek magatokban. Mi történt azóta? Ha meg nagyon nem megy, akkor hiába a közös hitel, el kell válni. Előttem már leírták, hogy elég sokfélekêppen meg lehet oldani.
2017. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A hitel alaposan megnehezíti a dolgotokat, de én annak ellenére elválnék, elköltöznék tőle. Nem lehet, hogy havonta összerakjátok a pénzt, és utána mentek a dolgotokra mindketten?


21/L

2017. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudunk semmit félrerakni, elég kaki helyzetben vagyunk.

Én már több variációt felvetettem. Ő az mondta, jó ez így.

2017. szept. 4. 08:59
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Én akkor is felvetném azt a variációt, hogy ha dugni akar, akkor húzzon a fenébe! Ha szeretkezni akar, akkor pedig teremtse meg hozzá a hangulatot, udvaroljon, és ha lesz hozzá kedvem, akkor lesz szex.

Nem a tulajdona vagy, amit kedve szerint használ, elővesz, eldobja.


Annyira nem lehet kaki a helyzet, hogy ne tudjatok elválni!

Gondolom, lakáshitel. Most egekben vannak az ingatlan árak. El kell adni a kecót, a hitelt kinullázni, ha valami marad, akkor felezni. Te kapod a gyereket, jár az adókedvezmény, családi pótlék, gyerektartás, plusz a fizetésed: ebből fent tudsz tartani egy kis albérletet. Esetleg kis időre a szülőkhöz költözöl.

Ő meg oldja meg, ahogy akarja, felnőtt férfi. Munkásszálló, szoba bérlet, stb.

2017. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Sajnos a ház szét van szedve, nem eladható, illetve azt nem is akarja.

Az a legnagyobb baj, hogy nem is érti, mi bajom. Azt mondja, csak hisztizek, meg amúgy is én provokálom ki a balhét. Ha beszélni akarok róla, akkor meg azt mondja, hagyjuk,ő nem akar vitatkozni.

2017. szept. 4. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!