Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a férjem, hogy nekem ez fáj?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején elmesélte az exeivel való kapcsolatait, hogy "vettem neki ruhákat, elvittem tengerpartra, és nem becsülte meg". 5 éve vagyunk házasok, és nekem egyre jobban fáj, hogy engem nem vitt még el tengerparti kirándulásra. Nekem nem vesz ruhákat, én vegyek magamnak. Mondtam neki, hogy nincs télre kabátom, azt kérdezte, hogy "mi van azzal, amit tavaly hordtál?" Utóbbi időben mindig felmegy bennem a pumpa, hogy mikor szeretnék egy kicsit költeni magamra, azt válaszolja, hogy "minek? kinek akarsz tetszeni?" Mondom erre, hogy "NEKED!" Erre megkapom, hogy jó nekem a farmer és a sportcipő is, meg az 5 éves kabát. Már megesett, hogy összevesztünk, mert rákiabáltam, hogy "bezzeg annak a senkiházinak vettél ruhákat, meg körbeugráltad!" Kérdeztem, hogy én miért nem érdemlem meg? Erre azt kapom, hogy vegyek magamnak amit akarok. De ez nem ugyan az. Nem ért meg. Valóban én vagyok bolond?

2014. okt. 18. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%

A hajamat tépem az ilyen hülye nőktől, mint te.


Én nem a férjemtől várom, hogy a tengerpartra vigyen, hanem egyszerűen megbeszéljük együtt, hogy hova megyünk nyaralni EGYÜTT, a közös pénzünkből.

Nem tőle várom el, hogy ruházzon, hanem ha vágyok valamire, megveszem magamnak. Miért ő vegyen neked ruhát??


Te mikor viszed őt a tengerpartra? Te mikor veszel neki kabátot? Feltételezem szintén nem sűrűn :)

2014. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Én teljesen megértelek... én is mindig hallok történeteket a csontvázakról, a tököm tele van vele... gondolom az exikéken nem vette feleségül és hát addig a férfi hódít, imponál, amíg meg akarja tartani a nőt. Gondolom a házasság számára azt jelentheti, hogy be van biztosítva melletted ésmár nem fektet energiát a hódítgatásra. Nekem elsőre ez jön le... az meg hogy az exikékről beszélt számodra azt akarja bizonyítani, mekkora gavallér...
2014. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ha kepes eldicsekedni azzal, hogy az exeivel szemben milyen figyelmes volt, legyenveled szemben is az. Ha veled szemben nem akar az lenni, ne dicsekedjen.
2014. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%

Egy esküvő+lagzi általában többe kerül, mint egy tengerparti nyaralás+pár ruci.

Te már így is sokba kerültél neki.

2014. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nemrég voltunk látogatóban egy barátnál, akit a férjem nem látott 10 éve. Náluk ugyan ez a helyzet. A fickó elmesélte mi történt a 10 év alatt, hogy volt az exe, a Zsani, az milyen jó nő volt, mennyi mindent vett neki, és mégis megcsalta, és most végre 7 éve megtalálta a rendes asszonyt, aki nem követelőzik, szerény és rendes. Láttam a csaj fején, hogy majd felrobban, mikor ezt hallgatta. Legszívesebben megkérdeztem volna, hogy kit érdekel a Zsani, hogy jön ez most ide? Én éreztem magam rosszul, mert átéreztem a feleség fájdalmát, amit le lehetett olvasni az arcáról.

Minek ez az exes duma? Főleg, hogy fel is van turbózva, mert a végén mindig kiderül, hogy az az ex nem is volt egy plázacica, csak a pasas emlékeiben.

2014. okt. 18. 11:24
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

A ferfiak igy tartjak sakkban a noket, az exes dumakkal.

Viszont igaz e? Szeretnem meghallgatni az exet is egyszer, hogy o tenyleg mit gondol az adott palirol.

2014. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Amikor temanal vagytok kezdj el te is beszelni az exedrol es turbozd fel a sztorikat.. Pl hogy milyen jo volt hogy xy ezt vette meg azt adta, ide mentünk, azt csináltuk stb.
2014. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

1-es

Megértem amit írsz, normális esetben így szokott lenni. De mikor együtt élt az exel, vele miért nem így volt, vele miért tudott elmenni vásárolni és adni neki külön pénzt ruhákra? Én meg akkor vehetek valamit csak, ha néha marad a közösből. Akkor is azt mondja: "minek ez?" Olyan, mintha én nem érdemelném meg, és igen.. fáj!

2014. okt. 18. 11:31
 9/24 A kérdező kommentje:

2-es

Biztosan igazad lehet. Csak ha egy nő érzékeny lelkű bizony tele van a padlás az exes dumákkal, és a végén már abban is kételkedik, hogy jól választott -e. Azt mindegyik észreveszi, hogy "ez milyen jó nő, az milyen csinos", de ha az ember lánya megy fodrászhoz, vesz csinos ruhát, akkor az felesleges pénzkidobás. Mindig irigyeltem azokat a nőket, akiknek a férjük a házasság kötés után is próbál a kedvében járni. :(

2014. okt. 18. 11:36
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg az van, mint a Zsanis faszinál. Csalódott a nőkben és talált egy szerény asszonykát, aki nem követelőzik.

Én nem érezném jól magam egy ilyen kapcsolatban. Nem azért, mert nekem nem vesz, csak úgy érezném kevesebbet érek a szemében......

2014. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!