Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint kicsit nőiesebben kellene öltözködnöm és nem érti meg, hogy az nem olyan egyszerű. Hogyan tudnám ezt megbeszélni vele?

Figyelt kérdés
Leginkább sportos ruhákban járok, farmer (szoknya vagy nadrág), póló, blúz, sportcipő. Most a célozgatás mellé kaptam a férjemtől egy ruhát és azt mondta, hogy szeretné ha elmennék vele vacsorázni. Ez eddig nagyon szép, de edzőcipőt nem vehetek fel a ruhához, arra viszont nincs pénzünk, hogy most 25-30000Ft-ot kiadjak egy cipőre (elég nagy és széles a lábam). A férjem abbból indul ki, hogy neki milyen egyszerűen megy a vásárlás és nem érti, nekem miért nem. Hogyan beszéljem ezt meg vele, hogy meg ne bántsam, de hatásos legyen?
2013. szept. 7. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el veled vásárolni! Minden napra nem kell csini ruha (kényelmetlen is, ha nem vagy hozzászokva), de alkalomra jó, ha van egy szép cipőd, nem kell 25ezres. Pl. a Rieker elég jó márka, 20ezer alatt van és irtó kényelmes.
2013. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Bemész a Deichmannba, és veszel hatezer forintért egy cipőt....
2013. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Soha nem vennék ilyen drága cipőt! Nem kell a kínaiban venni, de több helyen is kaphatsz szép cipőket 4-5.000.- Ft-ért. Ennyit tudtok áldozni rá. Akkor is, ha nagy a lábad. Egy jól megválasztott cipő évekig eltart.

Abban igaza van a férjednek, hogy egy nőnek nőiesen kell öltözni, ha kimegy az utcára. Bár ez otthon sem árt.

2013. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne 30e egy alkalmi cipő? Lehet venni olcsóbban is, bár meg kell keresni.


Menjetek el EGYÜTT bevásárolni, lássa hogy nem elég ha leveszel egy cipőt a polcról.

2013. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is hasonló a problémám, de nekem inkább azzal van bajom, hogy abszolút nem az én stílusom az, amit rám akar adni, ő nem a nőies vonalat imádja, hanem -szerintem- a mindent kirakós sarki stílust. De szerinte az a csinos.

Van magassarkúm de csak alkalomra veszem fel, de ő mindig nyaggat, hogy máskor is hordjam mert szép nőies, menjek abban vásárolni, munkába... persze, majd a macskaköveken reggel 6-kor tűsarkúban tipegek.

Nyáron folyton miniszoknya-téma volt, szoktam szoknyát hordani, de szerinte nem elég rövidek. Kaptam tőle 3 seggkirakós nadrágot is idén, a strandra vettem csak fel, egyrészt elég vastag a combom, másrészt 30 körül szerintem nem szoktak már annyira ilyet hordani.

A haskirakós pólókat is imádja, na de az még csak nem is divat.


Ha tetszenének olyan ruhák amit látni szeretne rajtad és csak az anyagiak tartanak vissza, akkor nem fog megbántódni, ha ezt megmondod neki. Vidd el vásárolni, megnézi, hogy a szép cipők mennyibe kerülnek. 25000 alatt is meg lehet venni.

2013. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a 2. válaszolóval, felesleges 25-30ezreket kiadni egy cipőre, mikor olcsóbban is vannak hasonlóan jók, és inkább a kinézet számít, nem a márka! De úgy látszik, te ezt a középutat nem ismered: vagy több tízezres cuccokat akarsz venni, ha meg nincs rá annyi, akkor "nincs pénz ruhára, se cipőre"!

"nem érti meg, hogy az nem olyan egyszerű" - ó dehogynem, csak felesleges annyi pénzt kiadni egy ruhára, olcsóbb ruhákkal is lehet valaki csinos!

2013. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha eddig is így öltözködtél, és így ismert és szeretett meg, akkor nem nagyon értem a dolgot. A kéréssel és az ajándékkal nincs baj, de ha neked ez a stílusod, nem kötelező változtatni.


A nagy és széles lábas kommentet nem értem, ugyanis nekem 41-es és keskeny lábam van, szinte lehetetlen rá cipőt találni, de valahogy mégis van 40 pár. A legtöbb nagyméretű cipő kifejezetten széles. Egy cipő pedig nem kerül 20-30.000 ft-okba, deichmannban vagy renóban pl. már 5-10.000 között lehet szép és normális minőségű darabokat kapni (nem egy életreszóló, mint a 30.000-es, de pár évig bőven szép marad).

2013. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Deichmannban találsz 6-8 ezerért is csinos, nőies cipőket.
2013. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy cipőhöz 25-30 ezer forint kéne akkor már nagy bajban lennénk... Szerencsére itt még nem tartunk, és kevesebb mint a feléből is találni fogsz cipőt anyúúú...
2013. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban, ha csak simán bemehetnék és vehetnék egy cipőt, de 44-es méretben sajnos nem nagyon van normál boltokban. Mivel nagyon széles a lábam, így még az extra méretek közül sem mindegyik jó.
2013. szept. 7. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!