Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az állítólag Einsteinnek tulajdonított házassággal kapcsolatos idézetről?

Figyelt kérdés

"A férfiak abban a reményben veszik feleségül a nőket, hogy azok sosem változnak meg. A nők abban a reményben mennek feleségül a férfiakhoz, hogy azok megváltoznak. Mindkét fél kölcsönösen csalódni fog..."


Nekem nagyon tetszik! No de mit szóltok hozzá? Tényleg így van? Vagy Einstein tévedett?



2017. szept. 8. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Akar o mondta akar nem, fizikus volt, nem pszichologus.
2017. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenki változik, már a csak azért is, mert az évek előrehaladása, és az életünk történései folytán ez eleve adott.


Alaptulajdonságaink maradhatnak ugyanazok hosszú évek múlva is, de mindenki változik, kizárt,hogy nem.

2017. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%
Jah, jó szöveg, és azt hiszem eléggé telibe trafálta a lényeget. Ha tudnák a férfiak, hogy milyen pénzéhes sárkány fog válni abból a csinos, bájos kis cuki lánykából, akit az oltárhoz vezetnek, akkor az anyakönyvvezetők mehetnének a munkaközvetítőbe. Pedig ott van nekik az ősi mondás segítségnek: "nézd meg az anyját és vedd el a lányát". Vagyis inkább ne vedd el a lányát. Sajnos azonban nem szívlelik meg ezt a bölcsességet...
2017. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Hat nem tudom, de soha nem ismerkedtem olyannal, hogy majd megvtozik.

Az allitolag..... Kezdetu mondatok alralaban soha nem igazak. Nem fogom vegugnezni a netet, de csatlakozom ahhoz, aki irta, einstein fizikus volt nem pszichiater.

2017. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
#3: sok no jol keres. Sok pasi xarul. Hagyjuk mar, hogy egy not csak mas penze erdekel. Ocska kozhely. Altalaban a 200 ezret keresok feltik a nem letez vagyonukat.
2017. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Einstein nem csupán fizikus volt, hanem rendkívül okos ember is, és ehhez a mondáshoz nem kell pszichológusnak lenni, csak ismerni az emberi természetet. Amúgy meg szinte mindegy hogy ki mondta, a tartalma a lényeg, és az igaznak tűnik nekem.
2017. szept. 8. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki olyan hülye, hogy úgy megy bele kapcsolatba, hogy megváltoztatja a másikat, az csalódni fog. Ebben igaza van. Egyébként meg a viselkedés változás nagy része hatás-ellenhatás. Ha a nő változtatja a viselkedését annak oka van úgy ahogy annak is ha a férfi változik. Egymásra hatunk ilyen szempontból. Szokások, tulajdonságok szempontjából meg csak akkor változunk ha akarunk, nem akkor ha a másik ultimátumot ad vagy manipulál.
2017. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy valaki okos ember, nem fog mindenhez érteni.

Megfelelően alacsony érzelmi szinten működő emberek esetén akár igaz is lehet a megállapítás. De ettől még törvényszerű és nem húzható rá mindenkire.

2017. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mojjo ***** válasza:
100%
Sok párkapcsolatot, sőt, házasságot láttam már igen közelről. Elenyészően kis részükre igaz ez a mondás, azokra is csak ímmel-ámmal. Röviden megfogalmazva: marhaság. Amúgy erősen kétlem, hogy Einstein mondta volna, de nagy jelentősége tényleg nincs.
2017. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%

Kivételek előfordulhatnak, de elég jellemző szerintem. Már egy sima kapcsolatban is észrevehető ez a jelenség, nemhogy házasságban.

31/f

2017. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!