Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a barátnődnek gondolt embernek tetszene a férjed? Leépítési tippeket szeretnék kérni. Olyan vélemény érdekel, akinek volt hasonló helyzete és BEVÁLT (pl. testbeszéddel stb. )

Figyelt kérdés
Észrevettem, de igazából csak elszólásokból, ártatlannak tűnő megjegyzésekből nagyon tetszik neki a férjem.Jómódban élünk, és ez a lány szinte nyomoz a férjem után, les minden információt. Mindig úgy intézi a társalgást, hogy a végeredmény az legyen eljöhessen hozzánk. Én emiatt mindig kifogást mondok. Pl. tárolná a biciklijét valahol, de nincs garázsa és egy hónapra elhozná.(Ilyen nem volt csak egy hulye példa) De nem adja fel.Mindig kitalál valamit, bizonyos szituációkban ,hogy jöjjön.Sosem járt még nálam, pont , mert nem bízom benne

2017. okt. 12. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Hívd át, tekerd be paplanba és verd el egy kiló naranccsal, majd közöld, miért kapta. Látleletet így állítólag nem tudnak levenni.

31/f

2017. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lepontozlak, mert ez nem válasz
2017. okt. 12. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

mondjuk leépíted?!

amúgy ha bízol a férjedben, akkor nincs probléma

2017. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
idegesít, a férjemmmel nem tud kapcsolatba kerülni
2017. okt. 12. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Inkább szembesítsd őket. A férjed nem biztos, hogy észreveszi, a csajjal meg gondolom nem beszéltél. Van, hogy az is elég, ha tudatosul benne, hogy látod mit csinál.

31/f

2017. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

>leépítési tippeket


Tipikus paranoid, passzív-agresszív női hozzáállás, egészen borzasztó. Miért kell árnyékháborúkat vívni, marni egymást, ráadásul mindig csak mögöttesen, kerülőutakon?


Szerintem ne menj bele ebbe. Beszéld meg a pároddal, ismerd meg, hogy ő hogy látja, mit gondol, és vele egyetértésben kezeljétek úgy a csajt, ahogy akarjátok. Ha pedig muszáj, akkor értelmes, érett felnőtt módjára, nyugodt, de határozott hangnemben meg tudjátok mondani a csajnak, hogy legyen olyan kedves, és ne kavarjon.

2017. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekkori barátnőm is belezúgott a férjembe. Azzal álcázta magát, hogy valamiért ki nem állhassa a férjemet, ezért jobban örülne ha férjem nélkül járnék hozzá.( akkor még csak a pasim volt ) persze hülye kis dumának vettem az egészet, aztán észre vettem, hogy titokban szaglászik a férjem után, facebookon nézegette a profilját, olyankor akart hozzánk jönni mikor én dolgoztam, férjem meg itthon volt,stb. Aztán nálam akkor telt be a pohár, mikor megtudta, hogy esküvőnk lesz és szószerint választás elé állított: vagy ő, aki gyerekkori legjobb barátnőm vagy a férjem. Nem volt kérdés kit választok.

Tehát kedves kérdező, az ilyen "barátnőt" jobb mihamarabb leépíteni és nem féltékenységből, hanem mert k..vára idegesítő tud lenni. És ne kertelj, egyszerűen szakits meg vele minden kapcsolatot, ne válaszolj ha hív, ha meg bejelentkezés nélkül beállít hozzád, szépen angolosan küldd el. Majd remélhetőleg veszi a lapot.

2017. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Jaj... Ezek után ne te udvariaskodj, ne próbáld finoman leépíteni. Egyszerűen beszéld meg a férjeddel a dolgot, a csajnak meg add ki az útját.


22/N

2017. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem most volt hasonló, teljesen megszakítottam a kapcsolatot. De előtte megmondtam neki, hogy menjen a fenébe. Csak az energiád rabolja, minél tovább húzod.

Az ilyen nők mindennel bepróbálkoznak.

2017. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Írok a másikoldalról.


Nekem is tetszett már egy barátnőm párja. Helyes volt, szimpatikus képek alapján, és olyanokat mesélt róla, hogy mindenképp meg akartam nézni magamnak, hogy ilyen egyáltalán létezik e.


Élőben is szép volt, igazakat mesélt a barátnőm, megvoltak a szimpatikus tulajdonságai. Viszont borzasztó illata volt, szőrös volt a válla, és kicsit sem találtam vonzónak.


Az elején irigykedtem, hogy a barátnőm kifogta az álomlovagot, mert az elképzelt kép alapján így élt bennem. Aztán ott kaptam azt a képet élőben róla, hogy aha, elmegy, nem rossz.


Ha veled van, biztos nem a számára ideális férfi, de ezt csak az tudja, aki már átélt ilyet.


Én is azt gondoltam a barátnőm által elmeséltek alapján, hogy héjj, az számomra tökéletes hapsi veled lenne? Muszáj volt ránéznem.


Szerintem túl szép képet festettél róla és meg akarja nézni, hogy ilyen e.


Persze lehet, hogy csak a menő házatokra kíváncsi.


Meséld el a férjed ellenszenves tulajdonságait is, ne csak a szivárványt lássa. Tutti lanyhulni fog a lelkesedése.

2017. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!