Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem több mint 150km-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem több mint 150km-re vállalna munkát, persze jó pénzért. Így csak hétvégére jönne haza. Plusz még gondolkodik, hogy keres helyben is munkát szombatokra. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Jó ideje házasok vagyunk, nagyon szeretem a férjem.Gyerekünk is van és aggódom, hogy fogjuk ezt így viselni. Van valaki hasonló helyzetben? Mik a tapasztalatok? Megéri?
2017. okt. 15. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hétvégi munka az már túlzás. Ha hétvégére hazamegy és minden percét veled és a gyerekkel tölti, szerintem hosszú távon is működhet, de az, hogy heti egyszer legyen csak otthon és akkor is valószínűleg pihen, mert 6 napot végig dolgozott, az úgy hosszú távon biztos bukta.

Tudom, hogy a pénz egy fontos dolog, de nem szabad, hogy az élete rámenjen.

2017. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A Jó pènzt megkapja H-P-ig, de ő mèg szombaton is dolgozni akar???

Ez sem lesz egy hosszú èletű házasság most már!

2017. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen akar, ha nem is minden szombaton, de időnként igen.
2017. okt. 15. 15:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem èri meg. Már, ha szeret benneteket akkor nem!
2017. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Borítékolhatod a válást.
2017. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre én egy jó nagy nemet szólnék. Ezzel az erővel váljatok el, ad pénzt (gyerektartás), hétvégén látja a gyereket, csak közben nyugodt lélekkel tudtok ismerkedni.

Nekem ez eszembe se jutna. Vagy odaköltözünk mind, vagy nem megy senki sehova.

Valószínűleg mi költöznénk, mivel az én munkám nem köt ide, hasonlót bárhol az országban találok, tehát ott is. Iskola (óvoda) is biztos van.

A házat se kell eladni (ha nem olyan a férjed munkája, ahol hosszú évekre fix helye van), kiadnám albérletbe, és az árából helyben bérlek egy másikat.

Bármilyen más megoldást el tudok képzelni inkább, mint azt, hogy szétesik a család, és nem lakunk együtt sem.

2017. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem és fel se merült, hogy költözzön az egész család? Mert ez így nem állapot.
2017. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Költözés nem merült fel, de őszintén nem is szeretnék. A párom se vetette fel a témát. A munkát leszámítva ideköt minket minden. Ez a munka a férjem döntése, nem az típus, aki sok beleszólást enged a dolgaiba.
2017. okt. 15. 16:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor kèszülj egy B tervvel is, ha mègse akarna a szombati munka után már hazamenni hozzátok!
2017. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
A szombati munka már tényleg sok, de a hétköznapi szerintem nem olyan nagy gond. Mi az ország nyugati részén éltünk, itt rengeteg férj járt ki Ausztriába dolgozni H-P vagy H-CS. A férjem pedig egy ideig kamionozott, ő is általában 5 napot volt távol. Nem ment tönkre a kapcsolatunk, mindig nagyon vártam haza, és azt a pár napot tartalmasan töltöttük. Persze évekig, évtizedekig lehet, hogy belefásul az ember.
2017. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!