Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem több mint 150km-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem több mint 150km-re vállalna munkát, persze jó pénzért. Így csak hétvégére jönne haza. Plusz még gondolkodik, hogy keres helyben is munkát szombatokra. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Jó ideje házasok vagyunk, nagyon szeretem a férjem.Gyerekünk is van és aggódom, hogy fogjuk ezt így viselni. Van valaki hasonló helyzetben? Mik a tapasztalatok? Megéri?
2017. okt. 15. 15:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A 150 km-rel nins gond, a párom 1000km-re utazott el, épp mikor ismerkedtünk - kibírtuk, fél évnetkapcsolat és félév ingázás után összeköltöztünk.


A hétvégi melóval annál inkább, nekem kell néha bemenni szombaton és az kínszenvedés, jobb szeretjük együtt tölteni a hétvégéinket.

2017. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó esetben ezt megbeszélik a párok, nem?

Ha annyira jó a pénz, akkor költözzetek és kész.

Mert így egyedülálló anya lesz, ő meg ugye egyedül hétből hat napot...tuti válás.

2017. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem enged beleszólást? De ez a döntése az egész családotokat érinti, nem csak simán munkahelyet vált. Őszintén szólva nekem kicsit úgy tűnik mintha menekülne otthonról a férjed. Az még egy dolog hogy messzebb talált egy jó lehetőséget, de hogy ezzel együtt még azon is töri a fejét, hogy hétvégére plusz munkát vállal, ez már sok. Olyan mintha csak egy jó kifogás lenne, hogy hétvégére se kelljen haza mennie. Egyébként hogy érzed, rendbe van a házasságotok? Mert őszintén, nekem nem úgy tűnik. Nekem jó a házasságom, és ezért is mondom, ilyen dolog fel sem merülne. Ha annyira kihagyhatatlan ajánlat, és hosszú távra szól, költöznénk. És pluszba a hétvégi meló meg teljesen kizárt.
2017. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, eddig minden rendben volt köztünk. Most is imádom őt. Az állásra igent mondott, novemberben kezd. A szombati munka is marad.Ha ő bírni fogja, én is!
2017. okt. 18. 20:21
 15/18 anonim ***** válasza:

Van, amit pènzèrt nem lehet megvenni...

Ès van, amire a világ õsszes pènze sem elèg. Azèrt karácsonyra menjem haza a fèrjed, nehogy akkorra is munkát vàllalljon!

2017. okt. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És ez hosszú távra szól? Ha beválik a meló gondolkodjatok el a költözésen, mert hosszabb távon boritékolhatjátok a válást.
2017. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
150 km az nem sok. Miért nem tud onnét haza járni hét közben is, ha nem is mindennap, de hét közben is egyszer? Ti miért nem mentek el hozzá mondjuk hétvégén? Akkor legalább szombaton már együtt keltek, együtt fekszetek. Ok ha országon belül van, akkor a magyar utak gázosak, nem lehet haladni, de azért 150 km nem sok. Ismerek olyat aki Zalaegerszegről mindennap Veszprémbe jár dolgozni, ok az csak 120 km. Én Szombathelyen lakom, innét sokan kijárnak mindennap Bécsbe, az olyan 150 km. Grazba is sokan napi szinten kijárnak. Párom dolgozik fél4-ig, 1:15 perc alatt itthon van Graz mellől. Igaz van ott is albérlete, de haza jön hét közben is, de pl. a barátnőm férje mindennap haza jár onnét. Akik faluról járnak be céges busszal ami mindenhol megáll, azok is utaznak ennyit időben.
2017. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kizárt h ez megtörténne velünk.

Kiborulnék ha a férjem el akarna hagyni engem és a gyerekeimet (csak a heti 1 puncira jönne “haza”)


Ha ez max fél évre szólna, támogatnám de csak gyerekvállalás előtt, hogy sok pénzt félrerakjunk.

Életvitelszerűen nem.

2017. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!