Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha házasként megismertem valakit, és akármit csinálok, nem igazán tűnik úgy, hogy meg tudok lenni nélküle?

Figyelt kérdés

Racionálisan nem igazán illünk össze, több tényező is ellenünk szól. Mit lehet tenni, ha az agyam tudja, hogy nem és nem jó döntés, sem a párcsere, a megcsalásról már ne is beszéljünk, mert az végképp nem.

Ilyenkor milyen lépések lehetnek, amivel tudom irányítani az érzéseimet, a vágyaimat? Vagy ez csak idő kérdése, és ha ellenállok, akkor elmúlik: Vagy idővel a másik fél vágyai hagynak alább, vagy hogy van ez?



2017. okt. 27. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Vard meg amig elmulik.
2017. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

"akármit csinálok, nem igazán tűnik úgy, hogy meg tudok lenni nélküle"


Ilyet gyenge emberek mondanak, akik szeretik a körülmények áldozataként feltüntetni magukat.

2017. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs input, akkor el fog múlni, azaz:

Ne keresd a társaságát, csak amennyire muszáj (munka az egyetlen ok erre, de törekedj arra, hogy ha megoldható, akkor egyáltalán ne fuss bele)

Ne legyen semmilyen kapcsoattartás. Ne jelöld vissza, ne írj neki, ne add meg a telefonszámod, ne tudja, merre laksz, stb.


Ha ezeket megcsinálod, akkor nem lesz gond, de kelleni fog akaraterő. A hűség döntés, dönts okosan, ha amúgy a férjed jól bánik veled.

2017. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tehát csak az idő a kulcs? Várok, és kitartok, és el fog múlni. Értem.
2017. okt. 27. 16:22
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg próbáld ki titokban.Kit érdekelnek olyan dolgok hogy hűség,meg a stb. baromság... egy életünk van.Szerinted a halálos ágyadon fogsz azon keseregni mit tettél meg ? nem,azon fogsz keseregni mi az amit nem tettél meg.
2017. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gondolod? Van erről tapasztalatod? A halálos ágy..-ra gondolok
2017. okt. 27. 17:00
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, a Jóisten áldjon meg, határozd már el magad, hogy mit akarsz, de ez borzalmas, hogy úgy változik a véleményed, ahogyan az aktuális legutóbbi válasz.

Nekünk itt nem lesz sem rosszabb, sem jobb, akármit csinálsz. Saját lelkiismereteddel neked kell elszámolnod. Látod, van aki szerint baromság a hűség, én meg sokkal büszkébben halnék meg hűségesen, minthogy szar embernek gondolva magam tudjam, hogy mást sem tettem a párommal, mit átvertem a palánkon.

Egyik sem jó, vagy rossz, de ne toporogj itt a kezeidet tördelve, hanem DÖNTS. Úgy, ahogyan te akarsz, majd viseld a következményeit, legyenek azok akár jók, akár kevésbé jók.

2017. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az információgyűjtés az miért probléma?
2017. okt. 27. 17:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán kicsit bepörögtek a hormonjaid, rákívántál valakire, akiről tudod, hogy egyébként nem kellene?


Ez bárkivel előfordul egy hosszú párkapcsolat/házasság alatt.


Ilyenkor az ember távolságot tart, kiveri a fejéből, és megvárja, amíg elmúlik. Ha minden ilyen ember miatt feladnád a kapcsolatod, vagy megcsalnád a párod, akkor egy-két évente legalább egyszer ugyanitt tartanál.


A másik fél vágyaival meg házasként nem foglalkozik az ember, jó távol maradsz tőle, és teszel rá, hogy ő mit duruzsol a füledbe, alkalmat sem adsz neki

2017. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Voltam ilyen esetben a valaki akit megismert egy házas lànyka(direkt ezt a szót használom)..Ha úgy nézzük én kezdtem ki vele, max lány havert akartam csak túl jól sikerűlt! Nagyon bejött kűlsőre(megismerve a szemèlyisège mèg jobban). Mivel tisztában vagyok azzal, hogy valamit elrontok ismerkedèskor gondoltam melette majd okosodom, (persze tèt nèlkűl profi vagyok ;). Szóval egy fórumban ismertem meg, ha sokáig nem szólt hozzá megemlìtettem,hogy règ láttam +apró bókok.Egy idő után kimondtam ha nem lenne hàzas hajtanèk rá! Ez a "törődès" neki olyan jól esett, hogy ismerősnek jelölt kérdrzte milyen napom volt...vàlaszoltam visszakérdeztem jött a tèma. Hetekig együtt keltünk együtt "aludtunk el". Bennem kialakúlt valami,aminek nem lett volna szabad...letìltottam kerűltem. Nyomozott utánam kiderìtette a számomat "zaklatott" vissza engedtem az életembe tervezte a talàlkozót. Gondoltam én nem bűnözök ha ő akarja megadom magam megkapja tőlem amire a férje képtelen. Normális ölelèst ...(pasi félkaru) .

Persze mint az itteni tinik nagyrésze ő is depis kamasz volt , kihasználták a pasik, átverték a barátnői rèszegen belement orgiákba tipikus keresem az utam tinilány volt vagy csak előadta magát!

Elfajúlt a dolog minden este volt a fèrjèvel valami 20 perces "menet" 22:00 kor elköszönt, hogy alszik 22:25kor îrt, hogy nem tud aludni ezt majd minden nap. Dèlután a pasi a haverokkal skypolt ő melette űlt és nekem îrt. Mondtam beki vagy válik vagy nem lát többè...nem hagyta abba ráìrtam a fèrjère. Fa..ság volt, de gondoltam vagy helyreteszi a lányt =>Ő jár jól! Vagy rájön, hogy ő kevès a lánynak ès lelèp nekem meg hagy egy jó kis szexkapcsolatot.Nem mondom , hogy ez a megoldás , de mi van ha te pasid is megunja , hogy fèrjes vagy!

2017. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!