Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem minden egyes veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem minden egyes veszekedésnél válást emleget, aztán pár nap és kibékülünk, akkor azt mondja nem gondolta komolyan csak mérgében mondta igaz lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon megbánt ezzel hiába békülünk ki ezt nem tudom már elfelejteni neki,főleg hogy már sokszor felhozta. Mit tegyek váljak el?

2017. dec. 5. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én csak 25 évig voltam házas.... nálunk valahogy nem volt a házasság része a rendszeres veszekedés.

A bocsánat kérés lósz_rt se ér, a vége felé én is úgy láttam, minden ilyen megoldatlan feszkónál marad egy kis homok a pohár alján - aztán nem is tudod miért az lett az utolsó csepp, ami lett.

Szóval kérd meg, hogy ezt a lapot ne játssza ki többé,m mert másnap beadod a válópert. Ő kerülne nehezebb helyzetbe, majdnem mindig ezt látom

2017. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy érzelmi zsarolás.


Ha az én férjem ezt eljátszaná, a 3. válással fenyegetőzős veszekedésnél közölném vele, hogy akkor menjen el. Ha ő nem , majd én beadnám a válókeresetet. Szerencsére ő normális, soha nem játszana így az érzéseimmel, és én sem az övéivel.


Undorító, gusztustalan dolog ezzel dobálózni. Aki szereti a társát, még hirtelen felindulásból sem vágja oda a másiknak, hogy váljanak el. Ez a pasi már nem szeret téged.

2017. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!