Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak fontosabb a bulizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak fontosabb a bulizás és az iszogatás. Folyton elhanyagol összeveszünk aztan bocsanatot kér. Kibékülünk aztan egy két nap és minden folytatodik tovább. Mit tegyek ha folyton vcsak 2. vagyok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2016. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Szakíts fele vagy fogadd el. Változni nem fog.
2016. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy boldog vele akkor szakíts.
2016. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Együtt dolgozunk együtt élünk 1 éve de folyamatosan hanyagol. Ha hívják szórakozni akkor nem megbeszéljuk h megyunk vagy nem. Egyszerűen kijelenti h en megyek ha akarsz josz ha nem akkor nem. Es minden hetvegen az iszogatasok a haverokkal. Most elutazott 2 hétre es hazajövok este a munkabol van 2 orank h egyutt legyunk erre nem engem var hanem a haverokat egy üveg piaval. Ha felhívom h legyen szives ne legyen sokaig mert nem tudok pihenni ha nincs ithol akkor a szokasos mindjart othol vagyok... aztan 2 ora mulva megint hivhatom es megint mindjar megyek.... majd reggel 5kor haza erkezik a barbol. Amikor nagyon kiakadok es összeveszunk akkor nyalizik ezerrel. Meg mondja h o csak ki akar kapcsolodni de soha nem nez mas csajra csak en erdeklem. Ezt el ia hiszem csak nem ertem h velem miert nem lehet ithol kikapcsolodni? Annyira szeretem de olyan boldogtalan vagyok így.... nem tudom nélkule elkepzelni az eletem. De valojaban tudom h soha nem leszek igazan boldog mellette mert nagyon önfejű...
2016. okt. 28. 14:03
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Együtt dolgoztok, együtt éltek. Szegény egy kicsit el akar tőled szabadulni. Minek hívogatod két óránként ha nincs otthon? Attól nem fog hamarabb hazamenni!
2016. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha a munkában is együtt vagytok, akkor azért nem tragédia ha utána elmegy a haverokkal.


Beszéljétek meg, hogy menjen heti x alkalommal. Amikor pedig megy, akkor szervezz magadnak te is programot barátnőkkel vagy akár egyedül otthon.

2016. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
En nem unom őt csak ő engem...
2016. okt. 28. 14:12
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint unalmas vagy. Tégy az ellen, hogy ne így legyen. Találj ki érdekes közös programokat, főzz valami különlegeset...stb...
2016. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak heti 1x megy el, abban mi a gond? Főleg úgy hogy téged is hív! ne terrorizáld!
2016. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Én, nő lennék, húznák messzire ilyen pasitól.
2016. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!