Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők elviselhető ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők elviselhető ha egy srác a legtöbb veszekedésnél elsírná magát?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Alapból nem veszekedni kéne, hanem megbeszélni a problémákat. Én is sírós vagyok, néha elpityergem magam, de az nekem elég kényelmetlen lenne, ha nem merhetnék valamit szóvátenni, mert a kisfiúnak eltörik rögtön a mécses.

22/L

2016. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

félreértetted a kérdést.

Nem a megbeszélés hiánya vagy az, hogy szóvá teszel valamit a sírás oka, hanem a tényleges veszekedés mikor megbántjuk a másikat.

2016. okt. 6. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Persze, amennyiben a srác még nem múlt el 5 éves, akkor talán elviselhető, de nem kevésbé idegesítő.
2016. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag sokszor sir a barátom és engem egyáltalán nem zavar, csak annyit jelet, hogy ugyan úgy ember, mint én és vannak érzései, mint nekem.

Nem veszekedtünk még igazán soha se, inkább akkor történik ez, amikor olyan dolgot beszélünk meg ami neki, vagy mindkettőnknek fáj.

2016. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számomra nem elfogadható a veszekedés, és egymás sértegetése kapcsolatban.

Érdekes, mi mindig nyugodtan le tudunk ülni vagy heveredni egymás mellé, és értelmes ember módjára megbeszélni a problémákat.

A sírással kapcsolatban meg annyit tudok mondani, hogy természetes emberi reakció. Láttam már sírni a páromat (nagymama halála, hasonló dolgok miatt), nem is egyszer, semmivel se lett kevésbé férfias a szememben. Számomra inkább ijesztő, ha valaki nem mutatja ki az érzéseit. Aki szomorú, az sírjon. :D

2016. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is aránylag gyakran sír, de csak előttem (tehát egyedül sem szokott). Nekem az irtó jól esik, mert azt mutatja, hogy bennem bízik meg a legjobban valamint hogy annyira fontos neki a kapcsolatunk és én, hogy képes sírással (ami ugye férfiatlanságnak van titulálva) kifejezni az érzéseit. Persze emellett szörnyű látni, hogy ennyire szomorú, de olyankor abba hagyjuk a vitát, összebújunk és megszeretgetem.
2016. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem zavarna, mert én se sírok. ez kissé zsarolás szerintem. tehát más helyzetben sírjon ha akar, de azért tudjon már kezelni egy veszekedést...
2016. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!