Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire "divat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "divat" manapság a házasságig várni a szexszel?

Figyelt kérdés
Ismertek valakit, aki a házasságig várt? Esetleg van itt valaki, aki várt? Miért tettétek? Mik a tapasztalataitok? A kérdéssel nem vitát szeretnék generálni, csak érdekesnek tartom a dolgot és keveset hallani róla.

2017. dec. 30. 19:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem ismerek ilyen embert.


29N

2017. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
És aki egyáltalán nem akar házasodni?
2017. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Egy párt ismerek, ők vallási okok miatt tették, viszont már 20 évesen össze is házasodtak.
2017. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Ismerek és el is indult szépen a lejtőn,mert a pasasa konkrétan egy írányítás mániás faxkalap.
2017. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem divat. Hülyeségnek is tartom ugyanis ha nem megy a szex akkor nem is fog működni hosszútávon, és jön a válás....

Mondom ezt úgy hogy nem vagyok szexmániás,sőtt valamivel az átlag alatt is van a szexuális étvágyam. Mégis úgy gondolom fontos kapocs, összetartó, ha jó a szex.

F35

2017. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Semennyire nem divat. Pont azért, mert baromság, és a kapcsolat minden lesz csak jó nem. Elég ciki, ha x év után derül ki, hogy amúgy nem illenek össze szexuálisan és lehet elválni. Meg amúgy is, a szexualitás minden párkapcsolat fontos eleme. Olyan "csapatépítő tréning" féle. Aki kibírja intimitás nélkül x évig a párja mellett, az nem szereti.
2017. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem divat.
2017. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

A hugom 38 evesen szexelt elsore a naszejszakajan ...

4 eves a kapcsolat mar van ket gyerek is

2017. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokat gondolkoztam ezen az utóbbi időben, szerintem van a dolognak előnye és hátránya is. Legalábbis nekem szimpatikus lenne egy ilyen kapcsolatban, hogy lenne lehetőségem tényleg mélyen megismerni a páromat, először a dolog lelki részére koncentrálni a testi helyett. Ha lefekszem valakivel, akkor a házasság elveszti a jelentőségét, ugyanúgy fogunk élni utána, mint előtte, csak lesz róla egy papírunk. A hátrány tényleg az, amit írtatok. Persze van, aki már alapból házasodni sem akar, rájuk ez a kérdés nem vonatkozik.

2017. dec. 30. 21:13
 10/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismered a párod, amíg szexuális értelemben meg nem ismered. Az, hogy egy párkapcsolat tényleg komoly, és tényleg egymásnak vagytok teremtve nem a házasság függvénye. A házasság semmit nem jelent. Akinek attól komolyodik meg a kapcsolata, hogy jajj ők már házasok, annak valójában nem jó a kapcsolata.
2017. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!