Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan haragszik rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám a barátnőm amiért nem hagytam ott a munkám és mentem haza azonnal, amikor megtudta hogy meghalt az egyik rokona?

Figyelt kérdés
A baratnom ma felhivott a munkahelyemen, hogy meghalt az egyik unokatestvere akivel mellesleg egyutt nottek fel. Mondtam hogy nagyon sajnalom es megyek haza amint veget er a muszakom. Amikor viszont hazaertem, nagyon duhos volt mert szerinte nem lett volna szabad hagynom hogy egyedul erezze magat egy ilyen nehez helyzetben. Ertem en hogy nehez neki de eszembe sem jutott hogy azt akarta hogy menjek haza hozza. Valaki tudna segiteni hogy most mit tegyek vagy egyaltalan jogosan haragszik e? Koszonom
2017. nov. 20. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nos nekem forditott esetben nekem a szerelmem azonnal megkerdezte hazajojjon e. Pedig komoly munkahelye van ahonnan nem lehet csak ugy lelepni...

termeszetesen mondtam neki nem kell, (de jol esett)!!!

2017. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha közeli a kapcsolat, akkor meg kellett volna kerdezned, hogy hazamenj-e most.

Szerintem.

Én mondjuk biztos nem puffognék jelen helyzetben, de igen, jófejség lett volna, ha megkérdezed. Szerintem ha nem a szülőm vagy tesóm hal meg, akkor én nem kérném erre a kérdésre, hogy jöjjön haza, de jól esne a felajánlás.

Azért nem kell elásnod magad, nem vagy olyan rossz ember!

2017. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy valaki "jogosan" vagy "jogtalanul" haragszik (bár technikailag ugye mindenki jogosan, hiszen a jog nem tiltja, illetve korlátozza). Minden ember más, és ezen nem változtat a gyakoris közönség véleménye sem.
2017. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

A felajánlás tényleg kedves lett volna, de én sem várnám el páromtól.

Ne vedd teljesen magadra a kifakadását, gyászol, zaklatott, sok esetben értelmetlenül viselkedik. Állj mellette most, támogasd, segítsd amiben tudod, és nem fog rád haragudni.

2017. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Neked nem ALAP, hogyha meghal a kedvesed számára fontos ember, akkor sietsz haza, hogy mellette légy?


Jézusom, én majdnem 1000km-t utaztam, mikor a párom (akkor még épphogy ismerkedtünk) mondta, hogy meghalt az egyik barátja, mert annyira nem akartam, hogy egyedül kelljen megbirkóznia ezzel.


Hát ez nagyon szánalmas tőled, ne haragudj, de az még gázabb, hogy nem is érted, mi a baja.

2017. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkérdezhetted volna, hogy hazamenj- e, de azért ne marcangold magad túlságosan. Állj mellette, érezze, hogy támaszkodhat rád...majd megnyugszik.
2017. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Eszembe se jutna hazaràngatni a férjemet a munkából. Attól nem fog feltámadni senki, ha nézi, ahogy sírok. De ez én vagyok. A Te barátnőd máshogy működik, neki szüksége lett volna rád. Szerintem ne csinálj semmi extrát. A gyászreakciónak része lehet a harag, az ellenséges viselkedés. Esetleg azt megmondhatod, hogy halvány segédfogalmad sincs, hogyan kellene most viselkedned, úgyhogy legyen szíves mondja, mit szeretne.
2017. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nos, ugy tunik mindenki mas velemenyen van a dolog kapcsan.
2017. nov. 20. 16:41
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Nincs mindenki más véleményen. A vélemények mind egyeztek abban, hogy legalább meg kellett volna kérdezned, hogy hazamenj-e.

Nem várnám el a páromtól, hogy hazajöjjöm, de nekem is rosszul esett volna, ha eszébe sem jut megkérdezni, hogy eljöjjön-e..m

2017. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem megkérdezte volna, hogy hazajöjjön-e, és ha igent mondok, rohant volna. A főnökei egyébként jó fejek, szeretik is őt, és el tudott volna jönni, ha elmondja, hogy fontos. Más kérdés, hogy én nem várnám el, hogy emiatt lógjon a melóból. Egy halálhírt sosem közölnék telefonon. Inkább megvárnám míg hazajön, és akkor elmondanám.
2017. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!