Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon haragszik rám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon haragszik rám a barátom és ribinek tart, szerintetek jogosan? 20/L

Figyelt kérdés

Nem részletezem a lényeg az, hogy nálunk voltunk mert rendeztünk barátommal egy kis házibulit és ugye leginkább a párom barátai voltak ott meg közös ismerősök. És voltunk kábé 14-en és az egyik legjobb haverja véletlenül leborított ilyen szörp szerű cuccal (najó azért nem magába ittuk szóval már mindketten elég részegek voltunk) én meg leszidtam de igazából nem komolyan, csak nevettünk. És akkor mondtam neki viccből, hogy segítsen átöltözni és ugye felmentünk a szobámba és tényleg nem történt semmi csak nekem ilyen egyberuhám volt, azt gyorsan lekaptam és felvettem egy farmert meg inget amit ő végig nézett. Igazából láttam, hogy köpni-nyelni nem tud és eléggé tetszett neki (csipkés tanga és melltartó volt rajtam meg harisnya), nekem is elég izgalmas volt de nem volt hátsó szándékom csak szórakoztam. Nem akarnék semmit a sráctól, a barátomat szeretem ez csak kis játék volt.

Aztán a barátom ugye látta, hogy együtt jövünk le és kérdezte, hogy mit csináltunk én meg mondtam, hogy átöltöztem. És ugye hajnalba mikor már elment mindenki és lefeküdtünk aludni kérdezgetett tovább róla én meg egyszerűen elmondtam ami történt. Akkor bepukkadt meg nem hagyta, hogy megöleljem de aludtunk. Ma reggel meg még mindig mérges pedig azt hittem kialussza. Csúnyákat is mondott rám szóval inkább elküldtem. Most komolyan miért kell ennyire kiakadni ezen? Nem értem minek kell féltékenykedni amikor nem is történt semmi, én nem vagyok amúgysem szégyenlős ilyen téren.


2017. márc. 18. 12:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Igen jogos! Mi a tökömért kellett előtte öltöznie,miért nem mentél át külön szobába??
2017. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

Ah, en sem ertem a parodat, dehogy...


Ha kicsit belejossz nyomsz egy szolo oltancot is a csavonak a csipkes tangadban? Szerencsetlen csak rajott, hogy egy figyelem ehes picsusszal jar.

2017. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
97%
Az ostobaságra nincs mentség. Növessz agyat! :)
2017. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem jogos. Az en parom nem tudna ennyin kiakadni. A fehernemu kb a bikinivel egy kategoria, nyilvan ha mentek esetleg nyaron strandolni kozosen, pont ugyanennyit lat majd beloled a haversrac. Mivel reszegek voltatok, ennyi szerintem boven belefer, ennel tobb viszont mar nem (tapi stb), de mivel ilyesmire nem kerult sor, ezert en sem ertenem a hisztit.
2017. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%
Buta vagy. Vagy kamu. Ha nem, még talán kinőheted.
2017. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nagyon nem értem: miért kellett az ürgét felhívni a szobába, hogy végignézze, ahogy átöltözöl? Egyedül nem tudtál volna? Jól esett vele cicázni, mi? "Mindent a szemnek, semmit a kéznek.", igaz?


Semmiképp sem vagy ribi, de teljesen érthető a párod reakciója. Ilyeneket nem szabad csinálni. Remélem, tanultál az esetből, te kis rosszcsont:)

2017. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

Miért ezzel a sráccal mentél? Miért nem a barátoddal vagy egyedül? Neked hogy esett volna ha ő megy el valakivel- állítása szerint- csak megnézni ahogy átöltözik?

Nő létemre a barátodnak adok igazat.

2017. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Igen csak egy kis játék volt semmi több, ha tetszene a srác sem történt volna semmi mivel én csak barátomat szeretem. Semmi nem történt én gyorsán átöltöztem ő meg nézett semmi más. Végülis ez tényleg majdnem olyan mintha fürdőruhába látott volna. De ha nem lettem volna részeg biztos nem történt volna meg, akkor nem hagytam volna, hogy nézzen csak kicsit szórakozni akartam vele amiért leöntött.
2017. márc. 18. 12:34
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Szóval élvezed, hogy húzod a pasik agyát, de azt nem érted, hogy a barátod miért tart ribinek, mikor ezt az orra előtt csinálod?

Miket művelsz mikor ő nincs ott?

2017. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Neked ,hogy esne ez fordítva?? Ezt hívják szűz qvának..
2017. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!