Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy órája bőgők. Lementük pár órára az anyóshoz szilveszterezni. Férjem nem ivott mert vezet. Engem meg totál leitatott az anyós. Kb 10 évente 1x iszom ezért egy kicsi is megártott. Férjemnek mindig az volt a baja hogy miért nem iszom soha. Na most ittam,erre most meg annyira haragszik hogy már el is aludt. Én meg már jobban vagyok. De haragszik rám,összevesztünk mert ő azt állítja,hogy én leitattam a sógorom gyerekeit. Akik 13-15 évesek és én nem emlékszem,hogy velük ittam volna. Sógórék nem voltak ott csak a gyerekek. És állítólag én ribisen viselkedtem. De nem emlékszem ilyenre. Sógórnőm fia is átjött aki 17 éves,szerintem én hozzá sem szóltam. De amúgy sem fordult meg soha az a fejemben,hogy a férjem a rokonokra is féltékeny lehet. Szóval órák óta bőgök,mert ő azt állitja,hogy én leitattam a gyerekeket és ribisen viselkedtem. De esküszöm,hogy mindenre emlékszem. És én semmi rosszat nem csináltam szerintem. Most látott piásan először a férjem. Félek,hogy holnap is konfliktus lesz ebbol. Szerintetek?

2017. dec. 31. 21:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg az a ribis viselkedés,hogy beszélek a férjem testvéreinek a gyerekeivel? Akik,17,15 meg 13 évesek. Mert a beszélgetésen kivül semmi másra nem emlékszem.
2017. dec. 31. 21:44
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Tudom milyen ha egy nő erősen ittas.

Ti most akkor erősen izzadnátok ám az ágyban.

Volt benne szerencsére részem többször is,hogy részeg lányt,nőt vittem haza.

Tehát nem ittál eleget.:D

2017. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, hogy mivel kb. 10 évente egyszer iszol, nem is tudhatod, hogyan reagálsz az alkoholra. Így viszont benne van a pakliban, hogy minden úgy volt, ahogy a férjed mondja, hiába nem emlékszel rá.
2018. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
"Kondás kell ezeknek..."
2018. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
És ő ezalatt hol volt? miért nem akadályozta meg hogy a "gyerekek" igyanak? műhiszti mindkettőtök részéről, kapjátok már össze magatokat. Szánalom.
2018. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!