Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kéne tennem, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha úgy érzem, hogy már nem szeretem a férjem?

Figyelt kérdés

Szeretni talán szeretem,de szerelmes egész biztosan nem vagyok. Soha nem volt igazán szenvedélyes a kapcsolatunk,a férjem mindig inkább azzal törődött, hogy mindent megbeszéljünk és kitartsunk egymás mellett. Nem kényelmesedett el,sokszor meglep valamivel,dicsér,szex is gyakran van. Mégis kiüresedettnek érzem a kapcsolatomat. 4 éve vagyunk házasok,az elején akartam gyereket,de most már félek a felelősségtől,és talán nem őt szeretném a gyerekeim apjának. A férjem előtt volt elég sok pasim,akikkel ugyan sokkal boldogabb és izgalmasabb pillanatokat is átéltem,de tudtam azt is,hogy rájuk nem építhetem az életemet. A férjemmel szépen haladunk,van autónk,lassan házunk is lesz,ő nagyon jól keres. Én már nem annyira. Ha most elválunk,akkor újra kell kezdenem mindent,és ha ezt nem nézem,akkor se biztos,hogy találok olyan férfit,aki kellőkèppen megbecsülne és ne unnánk meg egymást. Beszéltem a férjemmel arról,hogy már nem az igazi a kapcsolatunk,de szerinte ez normális és ne foglalkozzak ezzel. Mit tegyek? Ő tesz a házasságunkért,én is teszek érte,de nem érzem úgy,hogy ő lenne az életem párja.

25N



2018. jan. 12. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon elgondolkodtál már, hogy esetleg nem őt untad meg, hanem az életed vált nagyon kiszámíthatóvá és azt unod?


Csak kérdezlek, nem prédikálni akarok.

2018. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Túl jó dolgod van. Menjetek párterápiára!
2018. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok barátnőm van,vanak hobbijaim is,a munkám miatt pedig gyakran ismerek meg új embereket. Nem tartom unalmasnak az életemet,inkább attól félek,hogy benne ragadok egy unalmas házasságban,pedig lehet hogy többre vagyok hivatott.
2018. jan. 12. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
25 évesen valószínűleg most jössz rá, hogy a szerelem múlandó. Üdv a felnőttek világában!
2018. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Mielőtt felrúgod a házasságodat, mindenképp értsd meg sokkal alaposabban a problémádat. Az, hogy ezeket érzed, mind csak a tünete valamilyen problémának, amit lehet, hogy együtt meg tudnátok oldani. A látszólag megmagyarázhatatlan érzések sokszor félrevezetnek. Miért érzed ezt? Mi hiányzik? Minek kéne történnie, hogy elégedett legyél? Miből gondolod, hogy egy másik kapcsolatban ezt nem éreznéd? Tényleg "többre" vagy hivatott, valóban létezik ez a "több"? Stb. Légy kritikus magaddal szemben, és csak konkrét dolgokat fogadj el magadtól is.
2018. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
A nagy langolo szerelem egyszer kihul inkabb orulj hogy van meletted aki szeret tegyuk fel pl elvaltok majd kapsz magadnak egy ujabb lehetoseget ujabb szerelmet de azt ne feledd az se fog tartani orokke egyszer az is kihul majd akkor banni fogod.Inkabb a valas hejett azon gondolkodj h tegyetek a kapcsolatotokert.
2018. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszek abban hogy azért mert eltelik pár év,kötelezően kihűl a szerelem,meg ilyen érzések merülnek fel,és ez normális.Legutolsó kapcsolatom,ami 5évig tartott,ugyanolyan intenzív volt az érzés mindkettőnk részéről a végén is,mint az elején(más miatt szakítottunk).Kilépnék ha azt érzem nem ő életem párja,mert akkor az valószínűleg úgy is van.
2018. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Semmi értelme ülni a langyos sz.rban... Ja, lehet, hogy éppen meg tudjátok beszélni és ideig óráig jobb lesz a helyzet. De ezzel semmit nem érsz el, csak elpazarolsz még pár évet az életedből egy olyan emberre, akihez nem köt semmi a kényelmes életen kívül. Ha tudnád, hogy hány ember követi el ugyan ezt a hibát... Lesz egy hulladék kapcsolatuk, de nem tudnak belőle kilépni, mert közös minden, meg kényelmes. Ezért inkább szétcsalják egymást, a gyerekük meg lelkisérült lesz a rossz kapcsolati példa miatt. Egy jó kapcsolatban a szerelem nem hül ki. Ez egy ordas nagy baromság. Szerelem nélkül pedig egy kapcsolatnak sincsen értelme. Ha akarok egy embert, akivel jól elvagyunk, és eléldegélünk együtt akkor keresek egy lakótársat. De egy párkapcsolathoz édeskevés, hogy jól megvagytok.
2018. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Csak neme mond picit ellen a szenvedély hiánya a kapcsolatban és a jó szex?


Meg tudod fogalmazni, mi az, ami hiányzik, amitől jobb lenne a kapcsolat?


Ha tényleg minden jó a kapcsoaltodban, akkor nem a kapcsolattal lehet baj.

Első körben ha izgalmakra vágysz,próbálj ki új hobbit, új dolgokat. (Itt a lényeg, az Új-on van, elhiszem, hogy "izgalmas" az életed, de ha pl mindig moziba mentek, akkor most menjetek bowlingozni, vagy kerékpározni, vagy mit tudom én. Egy kis frissítés sosem árt)


A párterápia sem hülyeség.

Ha nem válnak be, csak utána gondolkoznék a különváláson.

26N

2018. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elárultad a szívedet: "tudtam azt is,hogy rájuk nem építhetem az életemet."


Utálom a számító fajtádat.

Amit főztél edd is meg.

2018. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!