Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szeretem, de úgy érzem, mintha ő nem szeretne (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyunk lassan fél éve, közben volt 1-2 szünet ugyanilyen okokból, mint most. Tehát amikor beszélünk éppen, akkor mindig mondja, hogy szeret meg velem tervez jövőt, Én vagyok a tökéletes neki, nem is kívánhatna jobbat, stb. De ismerősei közül egyedül a testvére, keresztapja és édesanyja tud rólam. Fél év után. Ha napközben írok neki facebookon vagy mikor barataival van, nem mindig válaszol, vagy csak mikor hazaér. 2szer szakítottam már vele, ugyanezért, mert nem éreztem, hogy szeretne. És harmadjára történik meg ugyanaz. Mintha nem érdekelném. Nagyon szeretem és nem tudom elengedni. De lehet az lenne a legjobb. Örökre elengedni. De bennem él a tudat, hogy lehet mégis szeret és csak én túlozom el, hiszen mindig megkeresett szakítás után, sírt, szomorú volt, még egy esélyt kért. De ugyanazt megcsinálni újra. Én már kikészülök ettől. Mondtam neki, de ő nem veszi észre magán, csak annyit mondott, h mindig haragszom rá, vagy valami bajom van és ő ír ha tud. Lehet túl szigorúan veszem. Már-már paranoiásnak érzem néha magam emiatt. Nagyon szeretem, de már azon is elgondolkodtam, hogy lehet csak azt h van nekem. Az emlékek, amikor elmondja, hogy mennyire szeret. Ironikusan hangzik, mert mondja, hogy szeret és akkor "mi a f**** bajom van?" De nem érezteti. Nem gyakran keres fel magától, a nem válaszolgatások, stb. Lehet eltúlzom?

2016. aug. 30. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond, hogy nem ez a fő problémád: "Ha napközben írok neki facebookon vagy mikor barataival van, nem mindig válaszol, vagy csak mikor hazaér."
2016. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez a fő problémám. Azt elfelejtettem leírni, hogy távkapcsolat. Így talán érthetőbbé válik, hogy miért zavar ha nem válaszol akár napokig.
2016. aug. 30. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Óóóó b**asszki... hát ezt akkor jól megszívtad. Így már értem...és nem tudlak túl sok reménnyel kecsegtetni...
2016. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A.R. ***** válasza:

Az ex csajom ugyan ezt tolta nekem. NEM SZERETSZ, én jobban szeretlek.


Hagyjál már közben meg állandóan azt lestem mit kíván, vittem mindenhová, vacsorázni, virágot küldtem a munkahelyére mégis ezt a f*s dumát lökte.


Felejtsd el ezt a dumát. Kivetíted a saját hülyeséged a srácra.

2016. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A.R. ***** válasza:
Ja és kihagytam, hogy egy beteg, paranoiás, kicsinyes p*csa vagy
2016. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen vélemények is vannak :) De amíg személyesen nem ismersz ne itélkezz rólam, mert lehet többet tettem le az asztalra, mint te. Lehet az exed egy hisztis p*csa volt, te választottad. Viszont engem nem ismersz, így kérlek szépen (!) ne alkoss rólam véleményt. Én se mondom rólad, hogy egy b*zi, aki elhiszi magáról. Pedig lehet úgy gondolom.
2016. szept. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!