Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Örök életemben nagy csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök életemben nagy csajozós voltam, Mostanra megnosultem, eltelt 4 év és hiaba szeretem az asszonyt, más nőket is magamévá kell tennem. Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Soha nem voltam csajozós, azért pont ez van. Szeretem, imádom, mindent megadok a nejemnek, de jön egy nő, akkor azt nem hagyom ki.
2016. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Elárulod az örök élet titkát? :D
2016. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Melléfogtál, megnősültél, de nem az igazival.
2016. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Gratulálok.' Kedves Közönség!

A "hatalmas érzelmek, ragaszkodás, párkapcsolati lntelligencia és hitvesi hűség élő példáját láthatjuk. "

- Vagy inkább a farokkal gondolkodó,kanos házas férfi repertoárját ingyen és bérmentve!

De ne csüggedj kérdező, a házas hímtársaid 95% -a egy felajánlkozó 17-körüli tinip(n@)ra nézve így "gondolkodik".

A maradék 5% házas férfi, tényleg tiszteli és szereti a feleségét, - na még ha gondolkodnak is más nők magukévá tevésén... sosem lépik ezt meg!


Ne haragudj, de tőlem nem kapsz a nyakadba érmet!

2016. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Gratulálok...
2016. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellett volna megnősülnöd. Nem hiszem, hogy ezt érdemelné a párod, amit tervezgetsz.

Ha szereted, akkor kicsit a helyébe is beleképzelnéd magad.

De hát nem teszed, le se szarod.

Az a lényeg, hogy neked jó legyen minden, igaz?

2016. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%

Jelen.


Hasonlo a helyzet, imadom a felesegem es nekem o a vilag legjobb noje es egy noert sem hagynam el, de nem hagyok ki helyzeteket.

2016. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
A nagy csajozósok miért nősülnek meg? Kár egy ember életét tönkretenni, ha valaki nem bír a fütykösnek parancsolni. Akkor kell egy agglegénylakás, egy jó állás, és lehet szédíteni a nunusokat évtizedekig.
2016. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Köss a farkadra csomót, ha nem bírsz vele.

A házasság lényege, hogy egy életre választasz társat...

2016. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Nőként azt mondom, hogy amiről nem tudok, az nem fáj. De akkor tényleg ne tudjam sem én sem a közös ismerőseink.
2016. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!