Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolok egy elkezdődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok egy elkezdődött előző kapcsolatra amikor férjem van?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi aki tetszet csókolóztunk beszélgettünk pàrszor, de megismertem a férjem. Le se zàrtuk mondjuk nem volt mit. Tegnapelőtt ràmírt, és feltàmadt pàr érzés, próbàlom elnyomni magamban de itt van. Mit tegyek?

2018. febr. 8. 05:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: vagy ne foglalkozz vele, vagy írd meg neki, hogy férjzhez mentél és ehhez tartsa magát!


Vagy ez nem evidens?

2018. febr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a Huffnágel Pisti effektus. Mindenkivel előfordul ilyen, nem kell mindig minden érzelemnek jelentőséget tulajdonítani. Az érzelmek jönnek, mennek, te meg házas vagy. Ne foglalkozz vele, mit érzel, és írd meg a fickónak, hogy hagyjon békén,mert te férjnél vagy.
2018. febr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudja hogy férnél vagyok. Nem is akar semmit csak baràtkozni. Férjem meglàtta olyan ideges lett pedig én nem tudok megcsalni embereket. Előbb lezàrom úgy nyitok.
2018. febr. 8. 07:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt ne bánd, hogy a férjed ideges lett. Az jó. Az a baj, hogy az enyém nem lesz ideges ilyenektől. Tök szar.
2018. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

" Nem is akar semmit csak baràtkozni."..

"Tegnapelőtt ràmírt, és feltàmadt pàr érzés, próbàlom elnyomni magamban "


Akkor meg ne legyél már ilyen butuska ( csak hogy szépen fejezzem ki magam). Saját magadnak kevered a sz.art!

Ne barátkozz vele mondjuk, akkor sem, ha ő letoj téged iylen szempontból, és akkor sem, ha nem.


Tiszteled a férjed vagy nem? Mit szólnál, ha ő csinálná ezt veled?

N

2018. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kiakadnék. Ugye a férjem màr nem bókolgat mindig. Szeretgetni szeretget. De van amikor többre vàgyom.
2018. febr. 8. 08:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Istenem, te üresfejű tyúk... méghogy "próbálod elnyomni magadban", na ne nézzük hülyének egymást. Rád írnak 2 jó szót, és úgy beindulsz, hogy már facebookon keresztül is bizsereg az izéd. Örülsz, hogy végre valakinek újra érdekes vagy.


A férjed hogy látta meg? Gondolom úgy hagytad, hogy hadd egye a fene. Ebből úgyis félrekufircolás lesz, csak egy kicsit még játszod a tépelődő mimózát...

2018. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok szeretem. Össze zavarodtam. De soha nem csalnàm meg. Csak furcsa hogy kezdett kialakulni valami és azt le se zàrtuk. Össze jöttem a férjemmel.
2018. febr. 8. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen összezavarodásokból szokott összejönni a "sose gondoltam hogy képes lennék ilyesmire". Ne keresd az indokokat, hogy miért is oké beszélgetni vele. Már sokadjára írod, hogy "le se zártuk". Mit nem zártál le? Házas asszony vagy, vagy sem?
2018. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az vagyok. De letiltottam mindenhol. Nem hülyeségből vagyok a pàrommal. Nagyon szeretem. Soha nem csalnàm meg.
2018. febr. 8. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!