Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a hetinél ritkább szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hetinél ritkább szex a házastársak között problémás kapcsolatra utal akkor mire utal 20 év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket mely szerint egy jó házasságban (ki mondja meg mi a jó? milyen jogon, alapon?) a felek között heti 1x van szex (legalább). Ha ennél ritkábban az problémára utal. Mondjuk a másik fél félrelép.

Na kérem. Én lassan 50-es nő leszek. Nem tudom pontosan mikor volt szex köztem és a férjem közt de huszonéves korunkban még a második gyerek környékén lehetett. Vagyis kb 20 éve. Azóta egymáshoz se értünk „úgy”.

És megvagyunk jól vagyunk köszönjük, gyerekek felnőttek kirepültek. Mi meg élünk boldogan.


Megkérdezhetem, ha 1 hónapos szexmentes idő az már probléma lehet akkor 20 éve az micsoda?


A férjem /vagy én??) félrelépünk? Hát akkor a férjem marha jól csinálja ha 20 év alatt se jöttem, rá. De nem lép az félre. Napi 10-12 órát dolgozik eladóként a piacon, aztán árubeszerzés, aztán bedől az ágyba. Nem megy az senki után. Mikor is menne. Meg kinek is kéne.

Én dettó.

Most akkor???


2016. márc. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen cikkekre ne hallgass, kérdező, pont azért, amiért te is leírtál: mégis, ki, és hogyan határozza meg, mi a "jó kapcsolat" titka?


Minden párkapcsolat más és más. Van, akinek ha heti egy szex van a kapcsolatában (huszonévesek, korodbeliek, tökmindegy), az már pánikol, hogy valami baj van, ennyire kevés szex nem lehet, csak ha a másik már nem kívánja, nem szereti, félrejár, stb. Kontra itt vagytok ti, akik húsz éve boldogan éltek szex nélkül. Nem hiszem, hogy ti lennétek az egyetlenek ebben a cipőben.


Az ilyen cikkeket egyébként szerintem manapság azért írják, mert a szexualitás egyre nagyobb hangsúlyt kap, a médiában is, igen, de egyébként is. Az embereket már egészen fiatal koruktól kezdve arra szocializálják, hogy bátran fedezzék fel a maguk szexualitását, kísérletezzenek, próbálkozzanak, és inkább az örömöt, a gyönyört keressék benne, másra ne is gondoljanak. Ezért írják az ilyen cikkeket is, hogy ne érezze magát őrült nimfománnak (vagy hűvös jégcsapnak), aki heti egy szexre vágyik. Mint mindennek, ennek is megvannak a maga jó és rossz oldalai is. Ahogy feltételezem annak is, hogy ha valaki jó keresztényi tanítás szerint csak gyermeknemzés céljából szerelmeskedik a párjával


A párkapcsolat sikerét ne egy jöttment kis cikkíró okoskodásai alapján ítéld meg. Ha ti ketten, akik a kapcsolatban éltek, jól vagytok, akkor nincs gond. Éljetek boldogan továbbra is.

2016. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
92%

érzed te, hogy problémás-e a kapcsolat.


azért én nem szeretnék szexmentes kapcsolatban élni. és a te korodban is megtörténhet, hogy berobban valaki az életedbe, aki rádöbbent, hogy a szex sokat rak hozzá az életminőségedhez, és hogy élhettél így 20 évig.


most látom csak: "Meg kinek is kéne."


ezek szerint mégse vagy érte úgy oda, csak kényelmes úgy élni, ahogy kialakítottátok.

2016. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szexuális igénye eltérő, ha ez passzol, akkor akár egész életetekben élhettek szex nélkül vagy minden nap egymásnak eshettek. Az ilyen cikkek meg "átlagolnak". Átlagban pedig az embereknek legalább heti egy szexuális együttlétre igényük van, és ha ez ritkul, akkor gond van. Az, hogy nektek ilyen minimális az igényetek erre, leginkább azt jelenti, hogy ti ilyen emberek vagytok. Nem tartoztok a többségbe ezzel. Speciel még a nálatok idősebb szüleim igénye is nagyobb.
2016. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
39%

Mindenki kell valakinek:

Dolgoztam nyáron piacon. Ami ott megy...

Klikkek, szerelmi kapcsolatok az árusok közt. Ha valaki elmenne a barátnőjével fél órára, a haver figyel addig a cuccra.

Erről ennyit.

2016. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
38%

Sok házasságban azért köttetik, hogy a gyerek álljon a középpontban, és mindent annak rendelnek alá, hogy a gyerekeknek mindent megadjanak. Az anyuka mellőzi a szexet, mert nincs rá ideje a gyereknevelés mellett, az apuka meg vagy lázad, vagy beletörődik.

A mi kapcsolatunkban is volt majd 1 éves szex mentes időszak, amikor beteg voltam, az elején nagyon hiányzott, utána már gondolni sem akartam rá, mert még jobban elkeseredtem.....mondjuk férfiként önszántamból biztosan nem így cselekedtem volna.

2016. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim válasza:
55%

Az ilyen cikkeket fiatal újságírók írják tapasztalatlanul, általában angol forrásokból fordítva az általánosításos baromságokat.


A te életed te ismered, más nem. A te házasságodról te tudsz a legtöbbet, nem a cikkek. Hülyeség ezen felhúzni magad.

2016. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:

Ti életeket ti élitek, nem mások.

Működik a kapcsolatotok?

2016. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
71%
Én 27 éves vagyok, 9 éve a férjemmel (1 éve vagyunk házasok) Én is olvastam ilyeneket, hogy heti 3 szextől lesz normális,egészséges a kapcsolat.. hát én el sem tudnám képzelni. Szerintem akkor jó egy kapcsolat, ha mindkét félnek hasonlóak az igényeik. Ha évi 1 szex kell nekik, de emellett imádják egymást és inkább összebújva filmet néznek, mert ezt jobban szeretik csinálni, akkor nehogy már bárki azt mondja, hogy ez egy rossz kapcsolat.
2016. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi gond, amíg egyformák az igények. Ha valakinek nem kell a szex, akkor nem kell, ha a féreje/felesége/párja is így gondolja, probléma egy szál se. Én biztosan megőrülnék, a férjem dettó. Ezer éve együtt vagyunk, házasok konkrétan több mint húsz éve, van két gyerek és nyilván nincs már napi 3-4, mint eleinte 20 évesen, nagyjából inkább heti ennyi. Bizonyára azért is működik köztünk minden flottul, mert ugyanazokra vágyunk, hasonlóak az igényeink, ugyanúgy képzeljük el a jövőt és még sorolhatnám a végtelenségig. A "zsák a foltját" című közvélekedés sem véletlenül alakult ki. Közhely, de attól még nagyon igaz.
2016. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ha komolyan elhiszed, hogy a férjed ~30 éves kora óta nem él szexuális életet, jó nagy szamár vagy :DDD Az egy dolog, hogy te frigid nő vagy, de ő fix, hogy megdugott azóta pár nőt a hátad mögött, ha már téged nem lehet.
2016. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!