Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem akar gyermeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem akar gyermeket, miért?

Figyelt kérdés
A feleségemet tizennégyéve ismertem meg, két évre rá feleségem lett, akkor már volt egy gyermeke, elvált volt, meg tudtam adni nekik mindég mindent amire vágyott, külön autó, ruhatár, jólét, biztonság, a gyermekét magániskolába járatjuk, de nagy családban nőttem fel, én is szeretnék nagy családot, sok gyermeket, de a feleségem mindég hárítja, szakembernél voltam aki azt mondja, hogy írassak reája ingatlant, adjak több pénzt, hogy érezze független, mert lehet nem érzi biztonságban magát, de azt hiszem nem jó megoldás, de én jobban szerettem mint korábban, de jobban nem tudom kimutatni nekik, nem akarok válni, de a nagy családról sem akarok lemondani, vajon mit tegyek, vajon miért nem akar tőlem családot.....
2018. febr. 25. 14:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hány éves most a feleséged, Nincs-e valamilyen egészségi problémája? Milyen volt neki az előző terhessége, szülése, milyen a kapcsolata a gyerekével? NEKED milyen a kapcsolatod a gyerekével?

Gondolkozz ezeken, és mondjuk kérdezd meg a nejedet is.

2018. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!