Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy 20-as évei végén járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20-as évei végén járó "papucs" jellemű fiúnak lehet még valamilyen módon boldog és kiegyensúlyozott házassága?

Figyelt kérdés
Aki nem tudna irányítani egy nőt, így nyilván mindig a nő fogná a gyeplőt.
2018. márc. 17. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Egész fiatal vagy!! Miért nem növesztel gerincet? Tudtommal a legtöbb nő határozott pasikért van oda. Feladtad az életet 30 évesen. "Küzdj és bízva bìzzál! "
2018. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
1es vagyok! Ha nem változol akkor nem lesz egyensúly! Az meg kell a kiegyensúlyozottsághoz.
2018. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, egy kapcolatban nem kell senkit irányítani.
2018. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mindkét fél boldog lenne-e attól, hogy talált egy ilyen embert, mint a párja.
2018. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom, pont ilyen jellem volt. Legalábbis annak tűnt az elején. Aztán valahogy a kapcsolat alatt elkezdett kibontakozni, magabiztisabb lett. Azelőtt is szerettem, de utána még jobb lett vele...

Tehát a válasz az h igen lehet. (Bár mi végül nem jutottunk el addig)

2018. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös igazat mond...bár én elszenvedője voltam. Kis butuska lányoknak, kinyitottam a csipáit aztán nagyságos kiasasszonyok lettek(hozzám).
2018. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jókora orgazmust okozol a banődnek, majd megjön az önbizalmad is. Gondolom csajod sem nagyobn volt még, azért vagy olyan amilyen.
2018. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha suttyó vagy, ráadásul nem is nézel ki jól, akkor esélytelen. Inkább azt mondom, ne erőltesd. Hidd el, nem egy nagy buli az egész. Az első évek jók, a többi meg már csak szenvedés. A szexért lehet fizetni is, ott legalább még a fantáziádat is kiélheted. A mai lányok közül akik jól nézek ki elérhetetlen igényekkel vannak, nekik csak az 5*-os szuper hapsi jöhet szóba. Ha egy nő vékony, akkor az ugyancsak az elérhetetlen kategória, lúzerekkel nem fog foglalkozni. Ja, és akkor ott a konkurencia is. Kisportolt, sármos fiúk hada, pénz, szöveg, iskola...minden. Ez már régen nem az a világ amiről te álmodsz, ez egy kőkemény húspiac.Ha rám hallgatsz, inkább építsd magad, foglalkozz a SAJÁT jövőddel! Az utolsó mondatomra emlékezz majd vissza 20 év múlva...de komolyan!
2018. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!